Wpis z mikrobloga

Jesteś wielcy już niewiele brakuje, serdecznie wam dziękuję! W sumie żadne słowa nie oddadzą tego co czuję, po raz kolejny dostałam od Wykopu wsparcie i jestem bardzo wdzięczna i beczę jak dziecko. Wiecie od tego co się będzie działo, od neurostymulatora, od operacji zależy całe moje życie. Cała moja przyszłość. Czy będę sparaliżowana? Jest większe ryzyko, że tak ???? Nie mogę się poddać, kocham życie, mam przyjaciół, mam kochająca mamę, która zrobi dla mnie wszystko. Nawet mój ojciec zaczął mnie wspierać, chociaż całe życie myślał tylko o sobie.
Mam dużo pasji w sobie, zainteresowań, znajomi się czasem śmieli, że kolekcjonuje wiedzę :D
Tylko od 2009 roku kiedy przeszłam kilka ciężkich operacji, łącznie z operacjami ratującymi życie (choćby guz w głowie) cały czas odczuwam ból.
Nie było dnia żeby mnie nie bolało a jak guzy się rozrastają, to ból jest bardzo silny. Później najgorszy w moim przypadku, jest ból po operacyjny, szczególnie na odcinku lędźwiowym.
Cd.
#pomagajzwykopem #choroba #medycyna
  • 18
@ignis84: dawaj updaty, po ostatnim poście zacząłem Ci kibicować. Wprawdzie dopiero wtedy dowiedziałem się o problemie ale jak wiele zrzutek omijam tak tutaj coś we mnie pykło.

Chciałbym tylko zrozumieć jedna rzecz. Neurostymulator pozwoli Ci się pozbyć bólu. Ale co z guzami? Pamiętam, że pisałaś, że lekarze nie będą chcieli się podjąć operacji przez zrosty i utrudniona dostępność.
@RHarryH: Tylko jeden lekarz powiedział, że lepiej zostawić tego guza ale mój stan później radykalnie się pogorszył i teraz trzeba operować. Na szczęście są lekarze którzy podejmują się trudnych operacji i ten u którego będę na konsultacji właśnie taki jest i specjalizuje się w kręgosłupach i w leczeniu bólu, dlatego tak zależy mi żeby to on operował.