Wpis z mikrobloga

Czy jeśli jako #niebieskiepaski oczekujecie od swoich #rozowepaski golenia nóg, to czy analogiczne oczekiwanie w drugą stronę (tj. żeby niebieski golił nogi) jest w porządku? Ciekawi mnie opinia obu stron.
#zwiazki

Czy jeśli różowy goli nogi, to uzasadnionym jest żeby oczekiwała tego samego od niebieskiego?

  • jestem różowym - tak 4.7% (171)
  • jestem różowym - nie 6.6% (238)
  • jestem niebieskim - tak 18.0% (652)
  • jestem niebieskim - nie 70.7% (2556)

Oddanych głosów: 3617

  • 94
  • Odpowiedz
@Noniusz: co za debily pomysł xd

Porównać golenie nóg możesz do golenia mordy, ewentualnie:p

A jak ci się coś nie podoba, to zerwij z chłopem i znajdz se takiego, któremu to nie przeszkadza, a najlepiej w ogóle się z chłopami nie spotykaj, bo widać że jeszcze nie dorosłaś do związków.
  • Odpowiedz
  • 2
@Noniusz: Czemu nie


@onepnch: ale ja nie mówię że nie. Sam goliłem nogi jeszcze długo zanim byłem w związku, bo po prostu nie podobają mi się owłosione nogi (niezależnie do jakiej płci osobnika one należą).
  • Odpowiedz
@Noniusz: Mi to lata, nie golę bo nie mam powodu a włosy mi jakoś nie przeszkadzają. Ale jakby baba sobie życzyła bo jej się tak podoba to whatever, mi jest obojętne tak czy tak. Zresztą dużo gości goli nogi np. kulturyści bo to lepiej wygląda zwłaszcza jak masz fajne umięśnione
  • Odpowiedz
facecik niczego nie ma prawa wymagać


@hrywienka: A kto ma prawo wymagać cokolwiek od nowoczesnej kobiety? Jak pracodawca wymaga to mobbing. Jak partner wymaga to toksyk. Jak rodzina wymaga to patriarchat. Nikt nie może takiej agentce zwrócić uwagi, ale wszyscy dookoła za to mają słuchać jej mądrości i tego co jej się wydaje xD
  • Odpowiedz
@Noniusz: napisałeś to na wykopie, zacznijmy od czegoś prostszego, np. czy kobieta ma prawo wymagać higieny, większość userów tutaj swędzi pewnie zaschnięte gówno na dupie sprzed miesiąca.
  • Odpowiedz