Wpis z mikrobloga

Czy jeśli jako #niebieskiepaski oczekujecie od swoich #rozowepaski golenia nóg, to czy analogiczne oczekiwanie w drugą stronę (tj. żeby niebieski golił nogi) jest w porządku? Ciekawi mnie opinia obu stron.
#zwiazki

Czy jeśli różowy goli nogi, to uzasadnionym jest żeby oczekiwała tego samego od niebieskiego?

  • jestem różowym - tak 4.7% (171)
  • jestem różowym - nie 6.6% (238)
  • jestem niebieskim - tak 18.0% (652)
  • jestem niebieskim - nie 70.7% (2556)

Oddanych głosów: 3617

  • 94
  • Odpowiedz
@Noniusz: ja to widzę tak facet ma brzuch piwny więc niech nie wymaga szczupłego brzucha od różowego bo nie jest misiaczkiem a jest po prostu ulany. Nie wiem dlaczego ale niebieskie paski mają z tym problem.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: a ktoś ma z tym problem? xD Ja raczej spotkałem się z ostracyzmem w drugą stronę, że nie mogę wymagać szczupłego brzucha od laski bo NIE mimo iż u mnie jest dobrze zarysowany sześciopak XD

@ujumuju: o #!$%@? typie chyba zapomniałeś dzisiaj wziąć swoich tabletek, bo #!$%@? mózgowe u ciebie jest gigantyczne XD
  • Odpowiedz
ale dlaczego niebieski ma do cholery golić nogi?


@chimeryczna_chimera: bo może i chce? :D Może niebieskiemu podoba się ma ma ogolone nogi, może lepiej się w tedy czuje, może jego różowa lubi jak goli, może lubi mu lizać ogolone nogi, powodów mogą być setki ;)
  • Odpowiedz
czy analogiczne oczekiwanie w drugą stronę (tj. żeby niebieski golił nogi) jest w porządku?


@Noniusz: Myślę, że jest w porządku. Myślę, że jeśli kobiecie podobają się ogolone męskie nogi, to może sobie znaleźć gościa, który sobie je lubi golić ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
wyloguj się do życia


@ujumuju: swoje projekcje na temat mojej osoby możesz sobie zostawić w swojej chorej głowie. Co najlepsze to ty #!$%@?łeś juź milion komentarzy w tym wpisie o gównie niczym spocony internetowy rycerz XD. Weź się rozpędź, uderz głową w mur to może coś pomoże. Bez odbioru, bo pisanie z ludźmi na poziomie IQ70 jest męczące psychicznie.
  • Odpowiedz
Różowym owłosione nogi niebieskich przeważnie nie przeszkadzają


@gokotgo: wcale nie tak przewaznie
Niedawno gdzieś na tiktoku jakaś napisala nieowłosione nogi u faceta>owłosione i było więcej serduszek i komciow niż w komentarzy niżej 'kocham owłosione, to takie męskie'
  • Odpowiedz
@ujumuju: w ogole spojrz gosciu, co ty piszesz na tym wykopie. Przejrzalem kilkanascie twoich komentarzy z roznych dni, i doslownie prawie w kazdym wyzywasz na prawo i lewo roznych uzytkownikow. Rozdraznienie az sie z ciebie wylewa. Odpisywalem ci, bo calkiem mnie bawila ta zlosc, ale widze, ze mam do czynienia z czlowiekiem chorym z nienawisci. Odnajdz spokoj w zyciu.
  • Odpowiedz
@Noniusz: Jeżeli robisz coś specjalnie dla niego, to imho możesz oczekiwać czegoś podobnego, no ale gdzież żeby golił nogi xd to jest takie dziecinne i po złości. Z tym, że ciekawi mnie sprawa, że jako kobieta nie masz potrzeby wyglądać jak kobieta, bo ty sama z siebie powinnaś chcieć golić sobie nogi.
  • Odpowiedz