Wpis z mikrobloga

28 lvl here, a w rodzinie nie potrafią pojąć, że jestem samotnikiem, który żyje i umrze na posterunku #samotnosc
Jestem aseksualny, aspołeczny, mam bordo na wykopie i jestem nałogowym graczem.
Żyje po swojemu i niepotrzebna mi #plodnajulka oraz potomstwo. Rozumiem teksty typu: "odwidzi ci się" gdy miałem 15 lat.
Ale zbliżam się do 30 lvl, mam coraz mniej włosów na głowie, coraz bardziej stabilny charakter i podejście do życia.
Nie sądze, aby za 2-3 lata nagle poczuł samczy pociąg do kobiet, które traktuje tak samo normalnie jak facetów.

Oczywiście, gdy tylko mówię o tym, że nie mam popędu do kobiet to sugestie (głównie od kobiet), że może faceci mnie podniecają. Nie, faceci, kobiety, dzieci, zwierzęta i drzewa nie są moim obiektem westchnień.
Nie szukam atencji, ale coraz częściej to słyszę i naprawdę zaczyna mnie to irytować.
Zwyczajnie musiałem wylać z siebie ten jad na wypok.ru by poczuć się lepiej. Ale się #!$%@? lepiej nie poczułem.
#zalesie #blackpill #redpill #zwiazki #przegryw
  • 42
  • Odpowiedz
Chłop pisze że go wkurzają komentarze ludzi a wy się sracie xD a jak się ktoś dosra do przefrywów lub do plodnychjulek to sracie żarem, że jak można tak mówić, i że prześladują przefrywów/plodnejilko
  • Odpowiedz
@robert-kuzba daj spokój, jesteś normalny, niektórzy tak mają, aczkolwiek ja bym poszedł na twoim miejscu zbadał hormony, szczególnie testosteron. I to jest życzliwa rada, poziom teścia nie wpływa tylko na popęd, ale ogólnie na jakość życia mężczyzny
  • Odpowiedz