Wpis z mikrobloga

Czy widzieliście kiedyś, jak wasi rodzice się całują? Albo dają sobie pocałunki na przywitanie/pożegnanie? Jak to wyglądało u Was w domach? Ja przez 25 lat, nigdy nie widziałam nawet jednego pocałunku u moich rodziców. Nie mówiąc już o przytulaniu czy prostym "kocham cię". Nawet spali oddzielnie xD. Za to kłótnie były na porządku dziennym. Stąd może dlatego jestem tak wycofana :/
Jak ja kiedyś byłam w szoku jak zobaczyłam kiedyś u koleżanki w domu jak jej ojciec daje buziaka żonie, a ta mu go odwzajemnia. Nie było żadnej reakcji u koleżanki, w końcu widziała to codziennie. U mnie wypaliło styki w mózgu, że rodzice mogą się tak po prostu kochać.
U was też był taki brak miłości w domu? Może jest to całkiem normalne?
#pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc
  • 172
  • Odpowiedz
@Lazurka: moi się normalnie całują (przy kimś oczywiście nie jakoś namiętnie tylko buziak), mówią sobie kochanie, wyznają miłość, zawsze śpią w jednym łóżku (jedno na drugie najczęściej czeka jeśli coś tam jeszcze robi jedno z nich wieczorem). I tak prawie od 30 lat.
  • Odpowiedz
@Lazurka: W moim byłym związku, przez kilka miesięcy mieszkałem z rodzicami mojej dziewczyny, toksyczna matka #!$%@?, śpiąca oddzielnie, nie mająca nic do zaoferowania dla męża i dla rodziny, jednak mająca same uwagi na temat życia innych i wymagania jak ktoś ma postępować, ostatecznie wygrała i rozbiła mój związek, na gruncie odziedziczonego #!$%@? strachem, straciłem, kogoś, którego wydawało mi się, uwolniłem od tego irracjonalnego bagażu, niestety może i dobrze - jestem singlem
  • Odpowiedz
@Lazurka: u mnie wprawdzie spali razem ale przejawów miłości nie było. Stary twierdził że skoro się ożenił to wystarczająco znaczy że kocha mamę, ale nigdy nie słyszałam głupiego "kocham cię" od niego skierowanego do mamy, przytulania się czy całowania. Ale mój ojciec jest #!$%@? narcyzem, więc cóż
  • Odpowiedz
  • 0
@Lazurka podobnie. U mnie wgl nie było tej czułości. Rodzina od strony ojca zawsze jakieś przytulanki, całusy na powitanie, czy pożegnanie. Od strony matki nic takiego. Słowo "kocham Cię" od nich to legenda xD
  • Odpowiedz
@Lazurka: nigdy w życiu nie widziałem aktu bliskości pomiędzy kimkolwiek u mnie w domu ani u dziadków, raz w życiu nie widziałem żeby ktoś się przytulił czy #!$%@? cokolwiek. Jak mi pamięć sięga stara mnie nigdy nie przytulila również, po kryjomu czasem męczyłem psa
  • Odpowiedz
@Lazurka: u mnie rodzice to normalnie sobie mówią, że się kochaja i jakieś buziaczki lecą. Oboje lvl ~50. Tate co niedziele rano nawet kawe mamie robi i z jakimś ciastkiem zanosi.
  • Odpowiedz