Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem ta mimika i gesty Łucji to reakcja na stres, a nie księżniczkowanie, wydaje się spoko dziewczyną. I tak nieźle wytrzymuje tą gęstą atmosferę, ja bym już sama stamtąd wyszła i podziękowała tym toksykom. Marvin jest fatalny, a z dziewczyn Sabina. Te jej teksty zaznaczania terenu na pandorze były żenujące - poziom gimnazjum. Powinni ich zapoznawać w takich chwilach jeszcze raz z zasadami tego programu. #hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
@isla: mnie zastanawia co wszyscy tak szczują na Marvina, nie jestem jego wielkim sympatykiem, ale ma przerąbane zupełnie z tą panną, ino w łeb sobie szczelić, co on winny że Łucja go wybrała czy że z nią rozmawiał, serio nie kumam xd
  • Odpowiedz
@Holzlevsky: to "szczucie" na Marvina dotyczy jego zachowania przy stole, kiedy jadł z Łucją. Był po prostu chamski, a dziewczyna musiała kogoś wybrać. Poprzez chamskie teksty zapewne chciał się przypodobać Karolinie. Łucja pięknie mu pojechała w podzięce.
  • Odpowiedz
@Holzlevsky: Marivin to takie cieple kluchy, bez wlasnego zdania, tlumaczac na jezyk wypoku to powiedzialbym ze simp. Uwzial sie na zajaczka i teraz zrobi co laskawie pani sobie zazyczy. A zajaczek pusci go bokiem jak tylko ktos lepszy wejdzie. Laska dopiero co zfriendzonowala,a teraz udaje prawie ze milosc
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: z tym się zgodzę, jąder specjalnie to on w tej sytuacji nie ma i simpuje... ale mam dziwne, niepoparte niczym wrażenie, że to nie jest zły chłopak. Czeka co z niego w odcinkach wyrośnie. Bardziej zastanawiało mnie to że burak itd.
  • Odpowiedz
@Holzlevsky: no sam w sobie nie jest, ale to ze daje sobie pomiatac soba to juz tak. Na pandorze Lucja z zjaczkiem wymieniala zdania na temat mostowiaka, a ten wygladal tak jakby nie wiedzial co sie dzieje. Dopiero po chwili doszlo do niego o co chodzi i co wymaga jesgo obecna partnerka. jak mozna dac tak soba pomiatac
  • Odpowiedz