Wpis z mikrobloga

  • 129
@m__w Biednorka brzmi jak jakiś eksperyment w którym sprawdza się jak bardzo można redukować personel i zapychać dostępna przestrzeń towarem zanim wszystko jebnie.
  • Odpowiedz
@m__w: Lidl
Plusy w stosunku do biedry:
- mniejsza patologia. Nie wiem jak to jest ale naprawdę tutaj jest jakby mniej patolgicznie ludzie lepiej ubrani ( ͡ ͜ʖ ͡)w biedrze natomiast Karyny i Janusze z memów xd
- czyściej i większe sklepy
- więcej kas samoobsługowych przyjaźniejsza obsługa

Minusy w stosunku do biedry:
- mniejszy wybór alkoholi zwłaszcza piwa
- drożej niż w biedrze
- mniejszy
  • Odpowiedz
@m__w Lepszy niż biedra ale wciąż leci w #!$%@?. Promocje z całym drzewkiem questów do spełnienia + dużo samoobsługowych to często wada. W moim Lidlu przeważnie ejst otwarta 1 kasa zwykła do której są w #!$%@? kolejki. Nie będę z całym koszykiem latał do samo. I jeszvse te komunikaty "#!$%@? robaku do samoobsługowi, bo nam szkoda przeciwników żeby siedziały na kasach. A jak nie to stoi w kolejkach"
  • Odpowiedz
@m__w: tak się składa, że w okolicy mam Kaufland, Aldika i 3 Biedronki, Lidle niestety 1km dalej i wszystko co potrzebuję kupuję w kombinacji Kauf + Biedra. Nie odczuwam żadnej potrzeby jeżdżenia do Lidla. A Biedronki obok mnie są nowe i czyste, do tego pojawiły się drugi rząd kas bezobsługowych bez żadnych wkurzających bramek jak w Lidlu aby można były wyjść (ten Kauf też bez bramek jeszcze na szczęście bo wiem
  • Odpowiedz
@SpasticInk: spokojnie, też dostaniesz bramki w kaufie. No chyba ze to kauf w łukowie, wtedy nawet kas samoobsługowych nie dostaniecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dużo kas samoobsługowych


@m__w: szkoda, że przez to za każdym razem muszę się upominać, aby pracownicy otworzyli mi normalną kasę, bo prawie zawsze wszystkie są zamknięte.

Kasy samoobsługowe są chyba zaprojektowane dla karłów. Jak masz zakupy większe niż kilka produktów, to później #!$%@?ą cię plecy od garbienia się i schylania. Dramat.
  • Odpowiedz