Wpis z mikrobloga

https://www.otodom.pl/pl/oferta/apartament-wykonczony-pod-klucz-ID4meaF

Klitka 21m2 z jednym oknem od północy w okolicy gdzie nie ma żadnych sklepów, usług, infrastruktury i gdzie dojeżdża jeden dosłownie JEDEN autobus kursujący RAZ NA GODZINĘ.
Jedyny plus, że wokół dużo terenów zielonych (no tak, mieszkając w takiej celi wyczuwam częstą potrzebę wychodzenia na spacer) i bliskość Odry (choć to może być i wadą bo dużo komarów).

17 658 zł/m²

XD

#nieruchomosci #wroclaw
  • 26
  • 0
@Rad-X: Mam nadzieję, że nikt tego nie kupuje do mieszkania. W sumie na pokoik dla turysty to w sam raz opcja, dłuższym spacerem dojdzie sobie na kładkę, do zoo i później już na wszystkie tereny turystyczne Wielkiej Wyspy jak Hala Stulecia czy kopuły.
@mitsue: ani pralki, ani zmywarki, ani nawet pola grzewczego. trochę do dupy nawet jak na singla.

No chyba że jesz, pierzesz na zewnątrz. A w domu żresz tylko z mikrofali
@mitsue: mieszkałem samemu w podobnym metrażu i nawet dla jednej osoby jest słabo. Co byś w kuchni nie robił to wszystko będzie #!$%@?ć w mieszkaniu więc najlepiej nie gotować. W zasadzie przy tak dużym łóżku nie masz nawet jak się rozprostować. Dramat.
@enten: przechodzę dosyć często koło tych "apartamantów" xD, totalne zadupie, do przystanku 20 min (nie licząc autobusów podmiejskich) w tym kompleksie wszystkie takie są, jeszcze do niedawna połowa mieszkań szukała właściciela nie nie schodziło przez 4 lata
  • 0
10 min z buta do przystanku tramwajowego


@ksiezycoweNieruchy: xd, chyba na hulajnodze. Nawet google masps pokazuje 16 minut, a jak weźmiemy pod uwagę, że to pl. Wróblewskiego i kilka świateł do pokonania nim na ten przystanek dojdziesz, to musisz brać poprawkę na 20 minut wychodząc na dany tramwaj.
PZDR!
Bo ja przejrzałem ogłoszenie, chyba w przeciwieństwie do ciebie. I widzę że jest nawet łóżko wstawione.


@Nester86: a od kiedy na łóżku nie można świadczyć usług? ( ͡º ͜ʖ͡º)
a skąd wiem? orientuje sie w tym
@Wychwalany: w przeciwieństwie do ciebie chyba zbyt rzadko korzystam z takich usług, nigdy :) żeby było to moja pierwsza myślą.
Nadal nie wiem gdzie te informacje wyczytałeś w ogłoszeniu. To normalne mieszkanie

Najbardziej ciekawi mnie brak możliwości meldunku