Wpis z mikrobloga

#polishsource witam, zaczalem sciagac odcinki serialu osobno i po wakacjach taka niespodzianka jak zbanowane konto, od dekady mialem tam konto i nawet komus z wykopu dal;em zaproszenie ( za co dostalem warna bo to byla jakas pijawka). Sam mialem 2 zapki niewykorzystane ale kto to mogl wiedziec, ze zbanuja mnie bo przekroczylem 10 HNR przez ten serial... zaplace za zaproszenie moge dac swoj nick Matifcb i mozna mnie sprawdzic tam na polishsource
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Matifcb2 napisz przez kontakt. Masz chyba 7 dni na odwołanie. Za opłatą możliwe, że uda się odzyskać konto.

ps . jest takie konto, rejestracja 2013
  • Odpowiedz
  • 0
@memory: to konto rejestracja jest u nich tak? jak mialbym sie do nich odezwac? dzieki za cynk szukam kontraktu ale czytalem ze oni sami tam twardo stoja z zasadami i sie w tancu nie pierd...... dla mnie to masakra, wszystko seedowalem od dekady mialem nawet 2 zapki gdzie moglem sie zabezpieczyc i sobie inne konto stworzyc ale naiwniak nie robilem tego bo po co i teraz mam.. ja na tym torrencie
  • Odpowiedz
  • 0
@memory: dzieki napisalem i opisalalem problem. Kurde pluje sobie w brode ze bylem poczciwy i nie wykorzystalem zapki na jakies inne konto... czy masz pomysl albo wiedze gdzie mozna prosic jakis klubowiczow o zaproszenie? napisalem tego ticketa ale nie wierze ze sie cos uda wskorac:(
  • Odpowiedz
  • 0
aha no to na 10 lecie dostalem kopa :) dlaczego mieliby mnie zbanowac jakbym wyslal na inny mail zapke i zarejestrowal sie. Nawet koledze dawalem przez te 10 lat zaproszenie kiedys i tak samo moglym dac np mojej dziewczynie, To teraz n ie wazne i mam gdzies swoje konto, moge miec nowe ale wlasnie chodzi o to jak teraz tam sie wbic z powrotem.. jak bedzie trzeba moge dac komus hajs tylko
  • Odpowiedz
@Matifcb2: miałam dokładnie to samo. Konto od dekady, opłacone wieczne konto, płacone jakieś darowizny na utrzymanie i gnoje zbanowały. Tam się coś odwaliło i chyba mają słabych adminów. Znajomy im udowodnił ze nic nie zrobił i są w błędzie a oni unieśli się honorem i nie odbanowali xD partacze
  • Odpowiedz