Wpis z mikrobloga

#cad #lotnictwo #mechanika #symulatory #samoloty #hobby #projektowanie #modelowanie3d #tworczoscwlasna #inzynieria #

Projekt drążka sterownego samolotu MiG-23 MLA do mojego symulatora DIY. Co myślicie od strony samego projektowania? Wygląda to dobrze? Od dłuższego czasu czaje się żeby postarać się o zawód projektanta/konstruktora i w ramach uczenia się programów CAD projektuje elementy do swojego symulatora i jestem ciekawy jak by to osoby znające się na temacie oceniły.
Werwolf12 - #cad #lotnictwo #mechanika #symulatory #samoloty #hobby #projektowanie #m...

źródło: e

Pobierz
  • 8
  • 2
@Torgerd: Wiem. Tak naprawdę powinienem te przyciski zrobić jako złożenia i dla każdego osobny rysunek, bo inaczej zawsze któryś przykryje inny. Też taka sprawa że to było ćwiczenie na naukę solidworksa. Dostałem całką ciekawą ofertę współpracy, ale gość pracuje w SW a ja w inventorze, stąd taki bałagan, brak listy części itd. Bo to było tylko na pokaz że ogarniam program i można rozmawiać ze mną. Normalnie ogarnął bym to tak
Werwolf12 - @Torgerd: Wiem. Tak naprawdę powinienem te przyciski zrobić jako złożenia...

źródło: US-1600K ZL 1_page-0001

Pobierz