Wpis z mikrobloga

Martwi mnie sukces starfield bo to oznacza, że Sony będzie w coraz większej dupie a Microsoft będzie miał monopol konsolowy a z czasem pewnie każde studio wykupią.

Microsoft pokazał, że jego studia robią zajebiste gry przy których ludzie się świetnie bawią długimi godzinami. Sony wyszło TLOU2 jako gra dekady, ale lata minęły i już mało kto pamięta a konkurencja z strony Microsoft coraz bardziej się nasila.
#starfield #gry #microsoft #ps5
  • 36
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz Nie martw sie Starfield to crap a Playstation sprzedaje sie 2x lepiej od konkurencji ja bardziej boje sie ze Sony zacznie swoich klientow ruchac w dupke kiedy nie bedzie realnej konkurencji (bo juz jest znikoma).Juz zreszta podnosza cene PS+ bo widza ze moga.
  • Odpowiedz
Martwi mnie sukces starfield


@przegro_pisarz: Martwi cię co? XD

Starfield to żaden wielki sukces, a wręcz zawód biorąc pod uwagę ile lat było w produkcji i jaki hype na niego był. To co najwyżej poprawna czy dobra gra, nie system seller. A skoro jest na PC, to nie trzeba do niej kupować Xboksa.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: @przegro_pisarz w tych wojnach to ja w sumie neutralny bo mam wyjebnae, ale Sony troche sie osmieszylo co by nie mowic xd robia exy i jakos nie maja problemu, a jak M$ activision chce kupic to nagle bol dupy bo nie daj Boze Call of Duty zrobia exem XDD czyli jak oni exy to fajnie, a jak M$ by zrobil z Coda swojego to juz bol dupy :D
  • Odpowiedz