Wpis z mikrobloga

Jestem na miesięcznym L4 po ustatniu zatrudnienia. Będzie mi płacił teraz oczywiście ZUS, dlatego mam takie pytanie jakie jest prawdopodobieństwo kontroli w takim przypadku? L4 od psychiatry, mam wpisane na zwolnieniu, że mogę chodzić to chyba na jakiś spacer czy coś mógłbym wyjść?

#zus #zwolnienielekarskie #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
@kwasixx Ja siedziałem pół roku, nie było żadnej kontroli przez ten czas. normalnie wychodziłem z domu a nawet prawie codziennie biegałem i to koo swojego kołchozu, bo leży na mojej trasie xd Na początku był stres, wiadomo, ale potem miałem to w dupie, telefonów po otrzymaniu pierwszego l4 już nie odbierałem zakładu xd L4 od psychiatry to najlepsze L4 na spokojnie możesz wychodzić a nawet powinieneś.
  • Odpowiedz
@Qveen: musisz być wiarygodny ,jak będziesz zachowywał się normalnie naturalnie to od razu będą wiedzieli , że to ściema , ale jedyne co Ci zrobią to każą zwrócić środki które otrzymałeś do tej pory , nic więcej Ci nie zrobią .
  • Odpowiedz
@Qveen: Nie wiadomo na jaką lekarkę trafisz . Jak coś powiedz , że ze względu na stan zdrowia masz problemy z zasypianiem a co za tym idzie na drugi dzień jesteś nie do życia a co dopiero do pracy , a jak będzie zadawać profesjonalne pytania to powiedz , że lekarz zaradził L4 a Ty nie jesteś specjalistą i nie musisz się znać .
  • Odpowiedz