Wpis z mikrobloga

#fanatec #simracing
Czy ktoś miał problem z dostawą z Fanateca? Zamówiłem Bundle'a i dostałem status Completely shipped ale dalej nie ma trackingu na stronie i na mailu również cisza. Miał ktoś podobnie?
  • 4
@tito17 Przyjdzie powiadomienie od UPS, ja co ciekawe jak zamówiłem to na 2 paczki rozłożyli i każda w innym terminie przyszła jedna w piątek a druga w poniedziałek. Jedna paczka zawierała kiere i baze dd, druga zasilacz 8nm.
via Android
  • 0
@mariusz_and no właśnie dotarłem do subreddita i na forum fanateca i widzę, że to chyba "normalna praktyka" xd kurde grube € się im płaci i serwis jak za starego allegro.

@dj_sasek założyłem nawet specjalnie konto na ups my choice ale nic do mnie nie idzie. Więc chyba dalej coś kompletują :/

taka obsługa klienta serdecznie mnie zniechęca do kolejnych zakupów u nich xd
@tito17 Ja zamawiałem 4.09, dostałem po 10 dniach. Jednak nie ma nigdzie informacji że jak dobierasz osobno to musisz im "zakomunikować że potrzebujesz QR1 do CSL DD bo w innym wypadku paczka leży w domu.
Mail z odpowiedzią na brak QR1 pojawił się 13.09, dodali do zamówień i od tamtej pory cisza...
Dostałem kolejnego maila 25.09 że "czy zauważył Pan że brakuje w Pana zamówieniu QR1?, podeślemy na nasz koszt...." ale w