Wpis z mikrobloga

Nigdy nie będziesz erotycznym szczytem marzeń dla młodej dziewczyny. Musisz sobie zdać z tego sprawę. To nie są rzeczy dla Ciebie. Tak czy owak, jest już za późno. Niepowodzenie seksualne, które się za Tobą ciągnie od okresu dojrzewania, frustracja, która Ci towarzyszy od chwili kiedy ukończyłeś 13 lat, pozostawią w Tobie niezatarty ślad. Zakładając nawet, że mógłbyś w przyszłości mieć kobiety, w co szczerze mówiąc bardzo wątpię, to i tak nie wystarczy, nic Ci już nie wystarczy. Na zawsze pozostaniesz osierocony przez swoje nastoletnie miłości, których nie zaznałeś. Już teraz rana w Tobie jest dosyć bolesna, a będzie jeszcze bardziej. Potworna, nieodwracalna gorycz zacznie wypełniać Twoje serce. Zazdrościmy młodym i z tego powodu ich nienawidzimy. Ta nienawiść skazana na to by nigdy nie zostać ujawniona zaognia się i staje się coraz bardziej gwałtowna, potem nieco słabnie i gaśnie tak jak wszystko gaśnie. Nie pozostaje nic poza goryczą i niesmakiem, chorobą i oczekiwaniem na śmierć.
#przegryw #blackpill
P.....n - Nigdy nie będziesz erotycznym szczytem marzeń dla młodej dziewczyny. Musisz...
  • 9
@Puszczanin: od wielu lat staram się o młody wygląd i co mi z tego pozostaje? Ja się pytam? Konsekwencją tego jest to że muszę zadowalać się starszymi od siebie kobietami które i tak mnie nie rozumieją, to już lepiej być samemu i grać w gry, czytać książki, cokolwiek, bo rodziny nie założę z byle kim. Co innego jeżeli chodzi o seks.
@Puszczanin: Dzieki za przypomnienie(,) Sama prawda. A najgorsze jest to, ze nie musialo tak byc. Mialem pare okazji w mlodym wieku, zeby cos podzialac z dziewczynami. Niestety nic z tym nie zrobilem. Gdyby ktos mi wtedy wyjasnil pewne rzeczy, gdybym mial troche wiecej dynaminy, moze wszystko potoczyloby sie inaczej...Eh, to se ne vrati
@Puszczanin: już się wystraszyłem i dałem sobie wkręcić te wszystkie feelsy z filmiku, ale na szczęście przypomniało mi się, że jednak w liceum miałem i zaznałem tych "nastoletnich miłości" uff całe szczęście
pocieszę was, że te 16 latki mentalnie praktycznie niczym nie różnią się od 28 latek
Pobierz Bananek2 - @Puszczanin: już się wystraszyłem i dałem sobie wkręcić te wszystkie feels...
źródło: Screenshot_20