Wpis z mikrobloga

Spożywam wódkę, dawno już tego trunku nie degustowałem, samą wódkę, idealnie zmrożoną, moją ulbioną, biały bocian. Lekko się znieczulę, czasami trzeba... zwłaszcza kiedy niepokojące myśli zaczynają dobijać się do drzwi duszy, wspomnienia zaczynają wracać, a poczucie bezsilnej pustki się wzmaga. Wszystko oczywiście kulturalnie, przy stole samotnym, opuszczonym, patrząc na horyzont wymarłego powiatowego. Tak to trwa wszystko, zawieszone w bezdennej toni pustki.
https://www.youtube.com/watch?v=xMDibvySPJU
#przegryw #samotnosc
Van-der-Ledre - Spożywam wódkę, dawno już tego trunku nie degustowałem, samą wódkę, i...

źródło: overitsoverits

Pobierz
  • 17
@Van-der-Ledre: powiedziałbym że za chwile czeka nas fala alkoholizmu na wymarłych powiatowych, patrząc po wpisach. z drugiej strony to może być tak że przecież na wsiach i powiatowych zawsze tak depresyjnie było tylko nie było wpisów.. w mieście chociaż łatwiej o znajomych
@RadzieckiSnajper: Ja pytałam o film, bo jestem przekonana, że pamiętam podobną kwestię skądś, że koleś mówił takie coś, że jedna strona jego osobowości każe mu się kobietą opiekować, a druga w tej samej chwili wyobraża sobie jakieś krzywdy wyrządzane tej kobiecie- sądziłam, że to parafraza.