Wpis z mikrobloga

  • 0
@login4znaki: istnieje takie ryzyko xD
Ale łatwiej mi #!$%@?ć 800€ niż 2,5k € na nowego kompa, XSX i Switch już się kurzą xD
@vulcanitu brałem go na zaś bo Deck już nie domaga z tego co wiem w nowszych tytułach
@Qiudo: chodzi mi o to, że starasz się na siłę grać jak Ci się znudziło, niestety yo tak nie działa i musisz odpocząć od tego żeby znowu się cieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam detox a jak musisz grać to jakieś retro z PlayStation 2 ogrywać z #!$%@?ą grafiką
  • 0
@login4znaki: no detox od gier mam już dobre dwa lata, po prostu komp jest za słaby a konsole mnie nigdy nie jarały i jak mam XSX już dobre dwa lata to skończyłem na nim może ze 3 gry
nie chodzi mi o hajp w mediach ale w mojej głowie, zawsze lubiłem erpegi

@Qiudo: A, to rzeczywiście jest szansa. Jak nie jesteś uczulony na larianowy humor jak ja to gra jest naprawdę solidna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@podjad3k: elegancko się gra, cztery godzinki pograłem, wszystko zajebiście czytelne. Na ultra w 1080p, z FSR to gówno trzyma około 45 klatek na tym całym trybie turbo po kablu co przyznam szczerze zrobiło wrażenie bo matryca ma VRR. Automatycznie cały interfejs się przełącza na konsolowy, klasyczny kołowy.
Bardzo fajna zabawka. Inna sprawa że to zależy jak będziesz z niego korzystał, bo o tyle o ile tryby od 15 W wzwyż działają
  • 1
@r00ti: elegancko działa, Baldura skończyłem, plus minus 100h bez problemu.
Teraz ogrywam cyberpunka i działa lepiej niż na PS4 xD
Generalnie pierwszy raz kończę coś i mam już w głowie w co zagram później, Switch i XSX nawet nie odpalony od kiedy kupiłem Asusa.
Według mnie warto, Cyberpunk w zablokowanych 30 klatkach na luzie daje radę na wysokich mając jeszcze spory zapas, z odblokowanym byłoby to myślę coś koło 40-45.
Ale
Qiudo - @r00ti: elegancko działa, Baldura skończyłem, plus minus 100h bez problemu. 
...

źródło: 1000006066

Pobierz