Wpis z mikrobloga

@Tommy__: To akurat mnie wkurwia że ludzie wystawili oceny jeszcze nie widząc filmu. Tak, można obejrzeć trailer i stwierdzić " no będzie huj_owy " czy coś podobnego, ale od razu review bombing? To się kupy dupy nie trzyma i zmniejsza wiarygodność takiego sprzeciwu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 395
@Worm91 mentalność jak u ruskich. Im też wystarcza to, że jakiś twór typu film czy gra wideo nie wypowiada się pochlebnie na temat Rosji i od razu walą review bombing.

Amerykanie potrafią kręcić filmy krytykujące wojnę w Wietnamie, Polacy i Ruscy muszą mieć same filmy w których są pokazywani w samych superlatywach
  • Odpowiedz
  • 13
Amerykanie potrafią kręcić filmy krytykujące wojnę w Wietnamie


@Tommy__: ile lat po wojnie?

I przy okazji szanuję zrównanie ataku na Wietnam z obroną własnej granicy. Takich fikołków temu tematowi potrzeba. XD

A mem nie ma sensu bo ludzie głosujący na PiS to wyznawcy a nie wyborcy więc do nich dane i liczby trafiać nie będą, to tak jakbyś se stanął pod kościołem i opowiadał starym babciom że przecież Boga nie ma
  • Odpowiedz
@Tommy__: Taaaa, a jest tu miejsce na krytykę, przynajmniej tyle ile z samego trailera widziałem, że tendencyjny, że sytuacja geopolityczna taka a nie inna, że pewna wizja artystyczna może w bieżącej sytuacji posłużyć jak młyn na wodę propagandy ze wschodu, że niektóre doniesienia o imigrantach były mocno wyssane z palca ( 6 dni pływania w rzece bez jedzenia i picia ), czy to że Ci imigranci nie pojawiają się tam magicznie
  • Odpowiedz
@Tommy__: Fajnie z tym przykładem z USA tylko oni jednak stosunek filmów robiących z nich super państwo vs te które ich oczernia mają jednak inny niż u nas.

Polska tak naprawdę ma niewielu jakiś super znanych filmowców którzy pokazaliby na świecie pozytywne historie na jej temat. Mamy za to chyba najbardziej znaną reżyserkę która raz za razem robi filmy gdzie musi pokazać, że w tej Polsce to nie było dobrze. Poza
  • Odpowiedz
Od kilku tygodni codziennie po kilkanaście znalezisk #!$%@?ą pisiory i konfiarze o tej holland podczas gdy pod stołem MSZ sobie dorabia na sprowadzeniu imigrantów do PL/EU xDDD

To są dopiero dzbany
  • Odpowiedz
@Tommy__: xdddd
1. Amerykanie zaczęli tworzyć antywojenne filmy dopiero po 10+ latach od wietnamu, gdzie wcześniej robili właśnie same pochwalne.
2. Te filmy są raczej po prostu antywojenne (z perspektywy tego co się dzieje z żołnierzami itd.), a nie konkretnie jebiące po amerykanach jak to jest u nas.
Dalej mi się nawet nie chce rozwijać. Tym bardziej, że holland wyreżyserowała parę nienajgoeszych rzeczy w 90'sach, a później to już równia pochyła.
  • Odpowiedz
@Tommy__: w sumie tak o wrzucam wam trailer Zycie jest piekne. zapowiada sie swietna komedia, nie oglądałem jeszcze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@T0pi5 wez podaj o jakie filmy ci chodzi to poszukamy zwiastunów filmu. I czy na pewno cała historia bedzie pokazana w nim ;))

a fight club? ponoć taki dobry, a
TeKNoRbErT - @Tommy__: w sumie tak o wrzucam wam trailer Zycie jest piekne. zapowiada...
  • Odpowiedz
  • 1
@Martinjz: Nie no spoko, jeśli Mokebe zapłaci 5000 przemytnikowi to to jest zły i niebezpieczny Mokebe, jeśli natomiast zapłaci 5000$ za wizę in blanco to już jest cacy i będzie pracował na europejski dobrobyt
  • Odpowiedz