Wpis z mikrobloga

@Aiween: No, North jest bardzo ładny, ale ten boczny mesh słabo rozwiązany. Montaż bocznych wentyli mocno ograniczony, a bez nich ten mesh oznacza brak ciśnienia przy standardowej konfiguracji. Jak dla mnie Fractal powinien oferować do zakupu zwykły metalowy panel do tej budy.
wybrałem nawet obudowę jak poprzednik któryś bo żonie wygląd się podobał


@Aiween: xDD bro...
Ja rozumiem, że WAF (Wife Acceptance Factor) jest istotny, ale są granice. xD
via Android
  • 0
@Drmscape2 ja to pisze z pełną świadomością jak to brzmi :D @supra107 tak, bardzo możliwe. Widziałem ogólnie porównania i wiadomo nie wypada idealnie w porównaniu do konkurencji - ale jest ładny ;)
Ja rozumiem, że WAF (Wife Acceptance Factor) jest istotny, ale są granice. xD


@Drmscape2: Ale co tu nie gra? Nie może się żonie podobać, albo nie można wybrać razem, czegoś co stoi na widoku, we wspólnej przestrzeni w której się razem mieszka, bo to niby jakieś pantoflarstwo? :D
@Aiween: No jak dla mnie to jak mówiłem: niech Fractal doda do oferty dodatkowe blachy bez dziurek i powinno to poprawić chłodzenie w przypadku braku bocznych wentylatorów.

Tak jak masz z boku mesh to tak naprawdę wentyle działają jakbyś nie miał ani blachy ani szyby z boku, a gdyby była blacha to miałbyś klasyczny komin: z przodu wciąga zimne a od góry wyrzuca ciepłe, i od razu chodziłoby to lepiej.

No