Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś #mmorpg, w którego będę mógł pograć na konsoli Xbox. Szukam czegoś w klimatach średniowiecznych, może coś w klimacie #wiedzmin, gdzie są duże ilości EQ, gdzie będzie sporo graczy, gdzie nie ma dużego #p2w i gdzie jest w fajny sposób rozwinięty handel - większość itemów można kupić/sprzedać za walutę z gry i zdobyć siłami grania, a nie premium i kasy. Bardzo lubię #handel w tego typu grach. Spoko sprawą dla mnie też jest duża ilość eventów, np. ciekawe questy na okres Bożego Narodzenia itp. Słyszałem dużo o #elderscrolls #elderscrollsonline. Warto zaczynać tam grę? Może znajdę coś lepszego w aspektach, których szukam?

#gry #multiplayer #mmo #xbox #xboxseries #xboxseriesx #sredniowiecze
  • 13
@Aruchna: Ja zainstalowalem Neverwinter i ciepie juz drugi miesiac, jest duzo eventow, elder scrolls mnie rozwalil juz przy instalacji i podziekowalem :), chociaz lubie swiat od morrowinda. Mnie rozwalilo w neverwinter te wszystkie rzeczy z baldura i icewind dale w 3d, jest grind, ale tez sa przygody (jedna napisana przez salvatore) i wiekszosc gry mozna przejsc samemu.
@Aruchna: Szczerze to nie wiem jakie sa staty, na instancji jest z reguly 2-10 graczy, zalezy tez od eventu, sprawdzilem ostatnio dzisiaj (niedziela) w takim szczycie popoludniowym bylo otwarte 23 instancje glownego miasta (maks jest chyba 16 graczy na instancje). Na Random Dungeon Queue jako DPS czekam od 2 do 10 minut, na Random Trial Queue - nawet 15, na Random Skirmish Queueu - kilka sekund, moze graczy nie jest tyle
@pigmaster a jaką klasę magiczna byś polecił warlocka czy maga na dzień dzisiejszy? Się zastanawiam czy nie wrócić do gry no i czy jak coś źle z statystyk/ talentów rozłożę to da się to zresetować?
@Aruchna: Ja gram jak w kazde D&D pierwsza postac to tank :). Na magicznych klasach sie nie znam ale z tego co widze to duzo warlockow (sorry za spanglish) biega i sa specjalne buildy na necie (chyba sie koles nazywa Aragorn), Da sie resetowac statystyki i tak naprawde mozesz miec dwie postacie w jednej masz cos takiego jak loadout, do tego dodatkowe punkty na statystyki (boons) tez mozesz zresetowac. Sam gram