Wpis z mikrobloga

@login_cwiczebny: czytaj ze zrozumieniem

@janusz_z_czarnolasu @Kalesonietti @ZAPRASZAM_DO_POLONEZA @drogba90
No tak bo na świecie nikt nie jest uczciwy xd

Byłem z różową na obiedzie niedawno i kelnerka nabiła 17 zł zamiast 170, a płaciłem blikiem i w samochodzie z powiadomień się kapnalem że źle nabiła. Kusiło żeby odjechać ale jednak się wróciłem, bo pomyślałem że może kobita mieć akurat słaby miesiąc a ja jej #!$%@?łem 170 zł. Okazało się że to była
  • Odpowiedz
@parposz: Może to efekt tego, iż choruje na mizantropię, ale uważam, że natura ludzka jest #!$%@?, a większość ludzi to atencyjne kirwy i są w stanie wrzucić do internetu wszystko byleby tę atencję i wyświetlenia uzyskać. Z dołu przepraszam za swoją ułomność.
  • Odpowiedz
@login_cwiczebny: widzisz, gdy płacę telefonem mam powiadomienia zarówno z ING jak i z google. Gdy płacę fizycznie kartą zbliżeniową to mam powiadomienia tylko z ING i też bym widział że transakcja odrzucona. Możliwe, że ty u siebie po prostu zablokowałeś powiadomienia.
  • Odpowiedz
@login_cwiczebny: nie korzystam z androida, ale apple pay jest lepsze tym, ze klikam dwa razy przycisk przy zablokowanym telefonie i place, oraz gdy wchodze do metra to nie musze nawet telefonu odblokowywac tylko przykladam do skanera i przechodze przez bramke. dodatkowo za pomoca apple pay lub google pay mozesz zaplacic w necie, wiec nie musisz ani wpisywac danych karty ani nic. dodatkowo mozesz podpiac do tego subskrybcje i latwo mozesz w
  • Odpowiedz