Wpis z mikrobloga

@AgentGecko: łazienka minimalna (wolałbym 5m2), stół możesz od razu wywalić z planów - nie zmieścisz się, mało miejsca na sprzęty w kuchni (chyba że nie gotujesz). Żeby ocenić potrzebne są wymiary. Stałem przed podobnym wybiorem i stanęło na większym (zaczynałem z 3p + garderoba na 57m2, bez holu) - 64m2 3p - przynajmniej nie będzie trzeba się turlać żeby zejść z łóżka i zmieści się porządna kuchnia (ze stołem). Jeśli chcesz
@AgentGecko: takie mieszkanie jest za małe na 3 pokoje. Minimalny metraż dla sypialni to 12 m2 dla pokoju dziecięcego to 9 m2 i to jest takie minimum a tutaj nie mamy nawet spełnionych minimalnych wymagań. W ten pokój 9.44 m2 to ja nawet nie wiem czy wejdzie dwuosobowe łóżko bo tam jeszcze wcięcie jest we drzwiach ogólnie ciasnota w pokojach lepiej by było #!$%@?ć ten jeden pokój mały i dać po
@AgentGecko: lokalizacja pralki mocno dyskusyjna jakoś tak wyciągać czyste ciuchy 5cm od klopa to lipa ale do ogarnięcia jesli zamiast wanny da się prysznic.
Opcja biura i sypialni wydaje się spoko.
Stołu tak nie wstawisz na pewno, trzeba myśleć nad jakąś szafka i stołkami barowymi jako miejsce do jedzenia, ewentualnie przy stoliku na kanapie.
Jeśli planujesz gotować to będziesz miał problem z małą ilością miejsca roboczego. Znowu wysoka szafka by pomogła
@AgentGecko ciutke małe, ale dla singla może być. Jakby miało tak 55-65 to by było optymalnie. Troszkę ten salon z aneksem mały, że 20m by się przydało i trochę większe pokoje. Ale one by uszły.
@AgentGecko Nie pytaj o takie rzeczy na wykopie bo tutaj pokój musi mieć min 15 m2, salon 30 m2 a tak w ogóle to po co kupić klite w bloku jak można dom 200m2.

Mieszkania o układzie który przedstawiłeś są bardzo poszukiwane na rynku bo mają 3 pokoje a nie są duże - niższa cena a rodzina może w takim zamieszkać.

Poza tym jesteś singlem i nie potrzebujesz trzeciego pokoju a chciałbyś
tuzq - @AgentGecko Nie pytaj o takie rzeczy na wykopie bo tutaj pokój musi mieć min 1...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz