Wpis z mikrobloga

Ania jest niesamowicie odklejoną karyną. Jeszcze do niedawna myślałem, że jest w miarę ok, poza małymi występkami. Ale laska ma nasrane. Wyobraźcie sobie, że Chad Cristiano Ronaldo pozwala na to Georginie i ona jeździ i kręci dupą przy innych samcach w tańcu. On nawet nie musi jej tego mówić, bo gość ma twarde zasady i jest mentalnym wygrywem, a jego laska ma klasę. To samo Chad Messi. Czy jego Antonella #!$%@? taki szajs? Kręci dupą przy innych samcach w Miami? Nie #!$%@?. Bo docenia to co ma dzięki niemu i trzyma fason, bo to się temu synkowi zwyczajnie należy. Natomiast Anka z piździszewa dolnego kompletnie tego nie rozumie. Ona jest w stanie mediom wmawiać, że ona sama osiągnęła to wszystko co ma. Albo powtarza jakieś slogany, że nie ustawia grafiku pod męża, bywa, że są w rozjazdach. Jakby... co? Kobieto, ty bez Robercika jesteś NIKIM. Trenerką karate w jakimś klubie w Ciechocinku. Przeraża mnie odklejenie takich karyn. Tu niestety wychodzi słaby charakter Roberta, który widać też w kadrze jako kapitan. On po prostu chce mieć święty spokój i nie chce niepotrzebnych dram - w życiu prywatnym i w kadrze. Niestety kończy się to w dwóch przypadkach źle, bo zasady muszą być i trzeba je egzekwować.

#lewandowska #redpill #zwiazki #p0lka #lewandowski #afera
Reiden - Ania jest niesamowicie odklejoną karyną. Jeszcze do niedawna myślałem, że je...

źródło: xdddd

Pobierz
  • 116
@Linnior88 Georgina pijawka? Przeciez laska zanim się poznała z Ronaldo była znana modelka, która miała już kilka milionów followow na ig wiec co ty pieprzysz juleczko?
Anka była mistrzynią karate i ciągle sama zarabia gruby hajs


@Linnior88: Mistrzó i mistrzyń karate jest wielu, ilu znasz? No właśnie. Co do hajsu... Hajs robi, bo ma nazwisko Roberta, znanego na całym świecie piłkarza. Gdyby on grał w okręgówce, to też by hajsu nie robiła.
@Reiden: trzeba być po prostu nieudacznikiem by tworzyć treści które Ty tworzysz, zawistnym nieudacznikiem i odklejony to Ty jesteś myśląc że świat działa wg Twoich zasad.
Anka była mistrzynią karate i ciągle sama zarabia gruby hajs


@Linnior88: poważnie? Mistrzyni Fudōkan zarabiałaby gruby hajs? Przecież to jest śmieciowy serbski styl, w jej czasach istniał w Polsce jeden jedyny klub i była mistrzynią Polski na ile, 3 zawodniczki w całym kraju? :D Dzisiaj w Polsce teraz patrzę należy do tego 6 klubów, żaden nie jest profesjonalny :D Te jej medale w WWF są tyle warte co... nie wiem... może
Ale o co Wam to przeszkadza? to taki taniec, bachata, tańczy się go w bliskim kontakcie w zamkniętej ramie. Ona tańczy też z Lewandowskim ale on przez tę piłkę nożną jest trochę sztywny. To, że Lewy ją puszcza na taniec właśnie świadczy o jego bardzo wysokim ego i braku kompleksów bo się nie boi, że wyjdzie coś z tego więcej niż taniec.
Ogólnie Anka to bardziej VB niż te podobne. Dziewczyna z większymi sukcesami sportowymi niż on nawet grając w Lechu i łapiąc pierwsze mecze w kadrze. Tu podobnie jak z VB w którymś momencie jedna i druga zjazd do bazy, ale ambicje zostały. VB mnóstwo kasy męża utopiła w markę modową co była totalnym zerem sprzedażowym, były gdzieś przedruki, że Brytyjki nie kupiły jej jako kreatora mody, a DB ratując jej firmę, dał
blagam Cie, wg OPa i 90% innych komentujacych jak laska siedzi cicho i robi to co każe jej pan .. znaczy wróć, mąż, to jest idealnie, bo ma godność i klasę xD


@alex-fortune: dla 90% kobiet to byłoby idealne rozwiązanie. ¯\(ツ)/¯ popuściło im się trochę sznura i zaczyna im się mocno #!$%@?ć w tych prostych główkach, bo to nie jest dla nich naturalna i zdrowa sytuacja (linior to na 99% bait,
Anka była mistrzynią karate i ciągle sama zarabia gruby hajs


@Linnior88: Nie wiem czy wiesz ale w tym sporcie zarabia się tak gówniane pieniądze że ledwo stać na bilety żeby na jakiś turniej pojechać :)
Tu niestety wychodzi słaby charakter Roberta


@Reiden: Obawiam się że chodzi po prostu o to że ma wspólnotę majątkową i nie chciałby dzielić majątku... poprawcie mnie jeśli nie ma, bo nie siedzę na pudelkach.
@Reiden: Anka była mistrzynią karate i ciągle sama zarabia gruby hajs


@Linnior88: xD ty chyba dzbanie nie wiesz ile jest federacji i kategorii w karate, a może spytam inaczej, podaj bez sprawdzania na wikipedi jakichkolwiek mistrzów, czy mistrzynie tego sportu. To jest niszowy sport i realnie w nim sukcesy można odnosić jak w mieście jest dobry klub. Wiem o tym, bo w moim mieście jest klub z medalistami ME