Wpis z mikrobloga

#dallasstudios

Seba jaki był taki był, miał wady ale miał też niezaprzeczalnie zalety. Jedną z tych wad a jednocześnie zaletą wg. mnie była niewątpliwie wrażliwość. Wklejane są tutaj jedynie "śmieszne" fragmenty, które mają ośmieszyć (?) całą jego "twórczość", pato-karaoke czy znane nagranie z klubu bilardowego czy pociągu. Z drugiej strony potrafił się wzruszyć i szczerze porozmawiać na wizji jak z najlepszym kumplem. Polecam końcówkę live'a urodzinowego z zacnego archiwum:

https://www.dallas.ovh/stream.php?id=3

Nikomu nie brakuje tak naprawdę ani omsi ani zusi, tylko tych rozmów.
  • 7
@TwinksEnjoyer: dzięki za zacne archiwum!

Rzeczywiście postać Dallasa jest o wiele bardziej "wielowymiarowa" niż się to na pierwszy rzut oka wydaje. Te strimy były jedyne w swoim rodzaju właśnie przez atmosferę i bardzo prywatny przekaz.

Swoją drogą to ktoś wie co teraz u niego? kamerkę sprzedał, kije do bilarda też, ciekawe czy dalej czynnie oddaje się jakieś pasji .. Dallas jak to czytasz to pozdro, nie wszystkie zakopki są złe :)
@buk0w5ki: nie sądziłem, że znajdę kiedyś takie zacne shoty. Aż łezke uroniłem ze szczęścia. Seba był jaki był ale streamy były cudowne, nie raz zarwałem nocke żeby obejrzeć :D