Wpis z mikrobloga

Życie pisze najlepsze scenariusze. Julka i Oskarek z vifonem i złotym sikorem. Julka sama zagadała na instagramie, pewnie miał dobrze dobrany pasek do spodni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Darcie mordy jak ostatni neardeltalczyk aby pokazać niskie IQ swojej partnerce zaliczone. Dla nich liczy sie segz hehe. Po czym wjeźdza jakiś incel obsikany gazem przez inna Julkę bo się pewnie na nią tylko spojrzał XD Ostatnimi czasy spotykam się z kobietami 20-30, to mentalność tych bliżej 20 a tych, które dobijają do 30 to przepaść. I tutaj taki paradoks bo starej baby sobie nie wezme (sam nie mam nawet 30), a te młode to co najwyżej jako materac do pompowania mogą służyć bo nic wiecej do zaoferowania nie mają. Więc jedyne wyjście to chyba skakać na młodych Julkach aż się jakaś perełka trafi. #tinder #blackpill #przegryw #p0lka
BrokenRustyMachine - Życie pisze najlepsze scenariusze. Julka i Oskarek z vifonem i z...
  • 13
@thorgoth: mówie na podstawie loch z apek randkowych, jestem świadomy, ze w realu nie jest aż tak źle, natomiast to dalej te same dziewczyny, które chodzą po ulicach a nie istoty pozaziemskie. Wynika to z tego, że w realu nie bardzo mam teraz czas i możliwości kogoś poznać, postaram się to zmienić, ale narazie muszę się posiłkować apkami. A odnośnie tego co piszesz, to tam są dziewczyny z róźnych środowisk, dużo
Chłop nic nie musiał robić, a ty wstawaj codziennie o 6, idź pobiegać, pracuj dwa razy więcej, żeby i tak nigdy nie osiągnąć poziomu jak ten typ xd

@pamareum: poziomu w jakim sensie? 90% ludzi typu "z zawodu syn" to straszna pajacerka i wiatr między uszami. Wypada się cieszyć że ma się inny poziom niż oni.
@pamareum: za łatwa odpowiedź na złożone pytanie ;)

Benjamin Franklin kiedyś bardzo fajnie napisał, że dla inteligentnej kobiety meżczyzna nie jest atrakcyjny propocjonalnie do statusu i majątku tylko proporcjonalnie do możliwości ich zdobycia.
Niby maleńka różnica a jednak monstrualna, prawda?

Wielu oskarków na pewnym etapie życia (np. po śmierci starych) spada z klifu swojego ego na twardy grunt prawdziwego życia i łamie sobie kręgosłup.
Gwarantuje ci że jakość życia takiego typa
@thorgoth:

Gwarantuje ci że jakość życia takiego typa nie jest wyższa niż magazyniera z Polski Z.

Że co? XD to jest przepaść, przypominam ten vifon ma 190 cm. Magazynier jak będzie miał mniej to co tu porównywać w ogóle
@BrokenRustyMachine: Jprdl XD Stały związek i seks najważniejszy? Widać, że dwa tępe łby, których relacja opiera się tylko na "bzykanku", jak stwierdziła blondyna.

Seks jest ważny, ale uwierzcie mi, jak jesteście z kimś 4,5,6 lat, to seks jest tylko dodatkiem do miłości.