Wpis z mikrobloga

@Unknowm: Boli mnie, że ludzie, którzy w ogóle nie powinni dotykać tematu przegrywow się za to zabierają, boli mnie, że w ich książce podobno znajdują się fałszywe tezy na temat przegrywow, aby specjalnie pokazywać nas w jak najgorszym swietle, boli mnie to, że ludzie, którzy nami gardzą zarabiają na tym pieniądze. Boli mnie, że zewsząd jest jedynie wyśmiewanie i pretensja zamiast chęci wysłuchania i pomocy.
@Unknowm: Bo z tego co słyszałem od "recenzentów" nie jest to książka napisana rzetelnie, nie omawia bezpośrednich problemów, które skutkowały pojawieniem się zjawiska przegrywu, zawiera zmanipulowane wywiady z ludźmi z jakichś dziwnych discordow, autorki nie odróżniają incela czy spermiarza od przegrywa i już przez samo to moja opinia na temat tego dzieła jest, jaka jest. Bluepillowe rady, które dają autorki są po prostu śmieszne, gdyby interesowały się tematem na poważnie, taki
@Unknowm: Co? Myślałeś, że napiszę Ci, żeby nie kupować tej książki, bo napisały ja kobiety, żeby potwierdzić tezę jacy to mizogini z tych przegrywow? XD to się mogłeś trochę zdziwić, dlatego uważam, że książka jest po prostu krzywdząca dla przegrywow, szczególnie w oczach ludzi, którzy dopiero czerpią wiedzę o tym zjawisku socjologicznym i z jakiegoś powodu sięgną po tę pozycję.
@Glikol_Propylenowy: tak z ciekawości, czytałeś? Ja właśnie skończyłem czytać i serio chciałbym poznać opinię kogoś doświadczonego z tagu #przegryw na temat tej pozycji, co w niej jest nie tak, gdzie są jakieś błędy, co zostało pomylone, dlaczego obraz jest zmanipulowany. Jeśli czytałeś taką recenzję kogoś, kto czytał, podziel się linkiem, bo ja znaleźć nie mogę niestety.

Mi książka się podobała, nie ma tam żadnej nagonki, jest sporo różnych kwestii poruszonych. Nie
@mikeelrapido: Nie napisałem, że czytałem recenzje, tylko, że "słyszałem od osób, które tę książkę przeczytały" jeśli zostałem wprowadzony w błąd przez tych ludzi, to przepraszam, ale moja wypowiedź jest trochę kompilacja wniosków wysnutych przez ludzi, którzy przegrywami są i przeczytali te książkę, oraz umieścili trochę cytatów. Linka Ci nie podam, bo wszystko jest na tagu przegryw i byłoby to zbyt dużo szukania wstecz, a turbo nie chce mi się tego robić
@Glikol_Propylenowy: jasne, dzięki za info, zrozumiałem, że ktoś to jakoś podsumował. No jestem bardzo ciekaw jakie jest zdanie takich prawdziwych przegrywów, którzy to przeczytali.

Ja śledzę temat o tyle o ile, swego czasu na swoim podcaście poruszałem temat redpilla, blackpilla i też osobno hipergamii, coś tam czytam, żadnym ekspertem zdecydowanie nie jestem, ale książkę przeczytałem i zupełnie nie przedstawia negatywnego obrazu tego środowiska, nie czuć, żeby to był cel tego, raczej
@Glikol_Propylenowy: Nie, po prostu uważam, że nie ma czegoś takiego jak zabronienie komuś dotykania jakiegoś tematu. Równie dobrze przegrywy nie powinny wypowiadać się na temat julek, p0lek, oskarków, normików itp.
Każdy może gadać, pisać, czytać o czym mu się żywnie podoba i tak samo może na tym zarobić i ja nie widzę w tym nic złego.
Jeżeli ktoś robi coś źle ale na tym zarabia, to esktra niech mu się wiedzie