Wpis z mikrobloga

Psy robią a co chcą bo wiedzą, że działając w służbie reżimu, włos im z głowy. Możliwe nawet, że za tą akcję dostaną jakąś nagrodę.


@jutokintumi:

Ciekawe, czy są ludzie na tyle głupi, by myśleć, że milicjanci mają pisowskie poglądy.

Gdy 15 lat temu dostali rozkaz torturowania ludzi na komendach, to ochoczo się tym zajęli.
Gdy sypali grubymi mandatami za stanie na trawniku, to nie uwierzę, że nie było tam politycznej
Czy ty rozumiesz za każdy może sobie powiedzieć, że jest posłem? Należy okazać ligitymacje poselska!!! Afera z dupy...


@Blueweb: No wystarczyło tylko czwartą rękę użyć do pokazania legitymacji bo chyba tylko tak dało się to zrobić jak pozostałe 2 jej skrępowali.

Zresztą fajnie, że odpady pisowskie taką mają linie obrony bo pokazują jak akceptują bezprawne zatrzymania obywateli. Czy ona była posłem czy nie to policjanci nie mieli zasranego prawa się tak
z wyjątkiem ujęcia go na gorącym uczynku przestępstwa i jeżeli jego zatrzymanie jest niezbędne do zapewnienia prawidłowego toku postępowania.


@Logan00: Czyli w zasadzie mogli aresztować pana Sterczewskiego w wiadomej chwili. ¯\(ツ)/¯
ale o co chodzi? może przypomnijmy sobie o czym krzyczeli oderwani od koryta odklejency z kod? może przypomnimy sobie te bekowe filmiki pyta.pl regularnie na głównej 7 lat temu? tak śmiesznie przecież było ( ͡º ͜ʖ͡º)
polacy jak wiadomo głupi przed szkodą i po szkodzie. bynajmniej imigrantuw nie wpuscily.
@Blueweb czy wy w ogóle macie jakąkolwiek godność? W głowie mi się nie mieści że takie akcje mają miejsce w wolnej Polsce. Nie żebym popierał PO, ale PiS to jest totalne dno moralne