Wpis z mikrobloga

@Blueweb: w internecie każdy mądry a na Żywno za uszami więcej niż można by zliczyć, to nawalają na pis że to pisu wina zamiast posypać popiołem własne głowy. jak się czują dzięki temu lepiej to ok, szkoda tylko, że to nie w Pisie problem tylko w nich.
@Wykastro

@Blueweb: w internecie każdy mądry a na Żywno za uszami więcej niż można by zliczyć, to nawalają na pis że to pisu wina zamiast posypać popiołem własne głowy. jak się czują dzięki temu lepiej to ok, szkoda tylko, że to nie w Pisie problem tylko w nich.


@Wykastro jaka wypowiedz xD jak z jakiejs grupki poparcia pisu na fb XDDDD
@Wykastro za to twoje jeczenie, ze ludzie nawalaja w pis zamiast posypac wlasna glowe popiolem jest bardzo wartościowe xD

Juz lece posypywac glowe popiolem, bo pis wykorzystujac swoja milicje niszczy demokracje w Polsce xD

Ty w ogole czytasz te bzdury ktore wypisujesz? xD
@stannis mam nadzieje, ze takiego populizmu jakie walisz w swoich wysrywach to nie będę musiał więcej czytać.

Bla bla bla 0 argumentów. Jak Ci niszczy demokracje?

Możesz zawsze wyjechać jak Tusk, dziwne ze wrócił jak Polska taka zła.
@Wykastro jak niszczy demokracje? Chocby #!$%@? kampanie wyborczą wykorzystujac glowne wydanie wiadomosci do nadawania spotow wyborczych partii rzadzacej.

Jak na razie to ty nie napisałaś zadnego konkretu, a jedynie to, ze to ludzie sa zli, a nie pis.
@stannis xd xd xd dobrze było jak telewizja każda była z jednego nurtu nie ? I taki ściek Ci pasował. Całuj ich po rękach ze terwz przyznam masz jednak jakaś różnice.
@Wykastro czy ty wlasnie bronisz tego, ze telewizja polska to teraz propagandowy sciek?

Mam do czynienia albo z jakims fanatycznym moherem albo po prostu z trollem mateckiego.
@Wykastro "posypuj glowe popiolem", "caluj ich po rekach"

#!$%@? ty chyba serio zapomniales wziac lekow, sam sobie caluj po rekach swoich pracodawcow, a ode mnie sie odczep pisowska kanalio.
@stannis ależ mam satysfakcję jak taka plotka się spina, czuje wręcz przyjemność z takich oburzeń, Jak ktoś tak ograniczony nie jest w stanie pojąć, że nie trzeba być ani opłaconym ani mieć jakiś pracodawców tylko wystarcza logiczne argumenty których Ty i tak nie jedtes w stanie zrozumieć. To ja tracę czas bo to taj jakbym tłumaczył coś małpie z nadzieja , ze coś zrozumie. Wiadomo ze nie zrozumie…

Mimo wszytko zrozum jedno.
@Wykastro czyli potwierdzasz, ze tvp to pisowski sciek, ale nie widzisz w tym problemu xD

Rozmowa z pisowcem xD i jeszcze to w jaki sposob zesrales sie o tvn i te wycieczki osobiste xD pisz tak dalej, w sumie zajrzenie do glowy pisowskiego trolla (lub po prostu pisowca? Raczej nie) to ciekawe doswiadczenie xD
@stannis nie dojść, że brak rozumu jak u małpy to i czytać ze zrozumieniem nie potrafi. Nigdzie nic nie potwierdziłem poza tym, że masz pryzmat no ale co … trzeba głupoty pisać i chwytać się argumentów, które nie padały. Oj nisko upadasz niziutko.

Skoro ty mnie wyzywasz od pisowcow i troili to kim Ty jesteś? Możesz się określić? Trolem? Lewakiem? Zdrajca naradu? Sprzedawczykiem? Sługusem zagranicy? Jak byś się określił ?

Do patrioty
@Wykastro kurde, pojawia sie tusk, soroz, berlin, onet xD

Chlopie, widze, ze cie jeszcze trzyma po wczorajszej libacji xD piles to nie pisz, bo za ten belkot nie dostaniesz nawet polowy stawki xD
@stannis nie pije alkoholu, to co się tam pojawia jest tylko w kontekście pytania jakie Ci zdaje i ewentualnej hipotezy, a raczej sugesti co sobą przedstawiasz i jakie wartosci skąd bierzesz. Jesli Cię to dziwi to cóż, nie wiesz jakie głupoty nawet piszesz i kogo popierasz, albo wiesz, ale boisz się przyznać. Cóż nie dziwi mnie to.

Ty za swój, który jest pozbawiony logiki i czegokolwiek to musisz chyba in dopłacić.