Wpis z mikrobloga

Miraski płci męskiej (lub bezpłciowej) -> co lepiej kupić facetom z pracy na #dzienchlopaka? Jesteśmy 4 kobiety, mężczyzn mamy 21, więc możemy sobie pozwolić na:
A. Mały brelok z motywem auta umieszczony na karteczce z życzeniami na dzień chłopaka + 2-3 cukierki (i to razem zapakowane w celofan i wstążkę)
B. Piwo ze wstążką.
C. To samo co w A tylko zamiast breloka długopis z imieniem.

#pytanie #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 33
  • 0
@TheSio: Właśnie w tamtym roku dostali piwo i podobno byli zadowoleni (ja jeszcze nie pracowałam tu wiec nie wiem xd), ale akurat prezent piwo to tez niezbyt mi się widzi.
  • 0
@powsinogaszszlaja: Ciasto niezbyt, bo część mężczyzn pracuje w rozjeździe i czasem w firmie są raz na tydzień, czasem 2 razy w tygodniu, więc musi to być coś, co powiedzmy po 3-4 dniach będa mogli sobie odebrać. Kawa też odpada, bo z kolei większość przychodzi do pracy 2h wcześniej niż my i są już dawno po kawie xd
@cytmirka Pracuję w firmie mocno zdominowanej przez płeć męską i ostatnio zatrudniono kilka kobiet na miejsce odchodzących facetów. No i niestety gdy facet próbuje sam rozkminić swoją część projektu, to nasze mirabelki zawsze mają milion pytań do czegokolwiek - zamiast wziąć głęboki wdech i się zastanowić. Więc wziąłem to ze swojej obserwacji. Tak po prostu.
  • 0
@wbrewprawdzie: Nie pracujemy w korpo, my kobiety mamy pracę biurową i każda z osobna siedzi w osobnym pomieszczeniu, a mężczyźni wykonują prace związane z mechaniką samochodową w budynku obok i to generalnie oni przychodzą się pytać o ceny, o części i o inne sprawy które trzeba sprawdzać w kompie, zlecać kurierów i tak dalej ;)
@cytmirka: Na pewno nie brelok, który wyląduje gdzieś w szufladzie na 15 lat a przy zwolnieniu w śmieciach. Dlugopis już lepszy bo się faktycznie przyda. Z piwem to tak trochę przypał, nie? Piwo na teren zakładu pracy chcesz wnieść?