Wpis z mikrobloga

Cześć! Może i Ty chcesz zostać saszetomatem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
W ten poniedziałek znalazłam w krzakach 3 małe kocięta, które jakaś podła kanalia postanowiła bezczelnie wyrzucić z domu. Dwie sztuki znalazły już kochający dom, zatem został ostatni, którym jest niewielka, słodka dziewczynka. Może ktoś z mireczków i mirabelek jest zainteresowany adopcją małej, czarnej puchatej kuleczki, albo zna kogoś, kto chce iść przez życie słuchają jej urokliwego mruczenia? ()

Sama Saszeta - gdyż takie robocze imię przyjęła - ma około dwóch miesięcy i całkowicie czarne umaszczenie. Wygląda na zdrową, nie jest wychudzona ani nie nosi śladów kociego kataru. Wydaje mi się, że znalazłam całą trójkę może dzień po wyrzuceniu. Z pewnością była chowana w domu, gdyż zupełnie nie boi się ludzi, korzysta z kuwety, a do tego jest przytulaśna, lubi się bawić i mruczeć. Ogólnie, z tego co widzę, bardzo szybko się aklimatyzuje więc nie trzeba jej w żaden sposób oswajać. Bardzo chciałabym jej znaleźć dom, tak jak udało się to zrobić dla jej rodzeństwa.

#zwierzaczki #zwierzeta #chrzanow #oswiecim #tychy #jaworzno #bierun #oddam #oddamzadarmo
izka715 - Cześć! Może i Ty chcesz zostać saszetomatem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
W ten poniedziałek ...

źródło: 380077235_1054785479267769_3047193699098504292_n

Pobierz
  • 5