Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/ojFrnjN7iW0?si=o0SJ3Z2qt9-gyX-v

Szanowny Pan Kawiaq pokazuje gdzie mieszka, podaje nawet kod do drzwi i piętro. Mówcie sobie co chcecie, ale jedno trzeba przyznać - Kawiaq ma JAJA ZE STALI. Pipki patostrimerskie zawsze sie tego bały jak ognia (no może poza Danielem) taki na przykład Azor,czyli rafatus, od razu opuszczał spalone mieszkanie. Gural to samo. A Potężny Kawiaq podaje adres publicznie, i wiesza na drzwiach listy gończe za Adrianem Polakiem.

#kawiaq #patostreamy #danielmagical #famemma #wuwunio #kononowicz #bonzo
  • 13
@Bonzologia_stosowana: To był zdrowy rozsądek, nie ucieczka. Ile razy musiałem jeździć po prokuraturach, bo jakieś gnojki zamówiły jedzenia za kilkaset złotych i dostawca złożył zawiadomienie, a ja musialem jechać, marnować czas, żeby powiedzieć, że to nie ja i nie znam tych ludzi. Ile razy miałem policję, pogotowie, hydraulików, łapiduchów itp? To było bardzo nie komfortowe, a kawiaq ma gorsze zaburzenia psychiczne niż ja w piku swojej twórczości i podobne osoby do
Pipki patostrimerskie zawsze sie tego bały jak ognia


@Bonzologia_stosowana: To nie była kwestia bania się przygłupie a tego, że upośledzona widownia im zamawiała jedzenie na ich koszt, potrafiła zadzwonić, że jest bomba w bloku, potrafili zadzwonić po straż pożarną, karetkę.

Kawiaq ma JAJA ZE STALI.

I mózg też przy okazji, bo ma jak dziurawe wiadro