Wpis z mikrobloga

Mialem w dupie ten film Holland, ale jak pisowcy tak sie pultaja to az mnie kusi pojsc. W ogole to dobry pokaz na jakim oni sa poziomie cywilizacyjnym, w USA nagrasz film jadacy po rzadzie i jeszcze zgarniesz poklask, w Polsce wielka histeria bo ktos nagral film o imigrantach ktorych i tak PiS wciagal masowo
#polityka #film
  • 68
  • Odpowiedz
  • 311
@ElMatadore: to nie jest film który jedzie po rządzie tylko po Straży Granicznej i wojsku, a Polaków przedstawia jako złych, głupich i prymitywnych.
  • Odpowiedz
Mialem w dupie ten film Holland, ale jak pisowcy tak sie pultaja to az mnie kusi pojsc. W ogole to dobry pokaz na jakim oni sa poziomie cywilizacyjnym, w USA nagrasz film jadacy po rzadzie i jeszcze zgarniesz poklask, w Polsce wielka histeria bo ktos nagral film o imigrantach ktorych i tak PiS wciagal masowo


@ElMatadore: chyba nie bardzo rozumiesz czym jest ten film. To są stronniczo przedstawione informacje, często nieprawdziwe,
  • Odpowiedz
@EdmondDantes: no ja by go najpierw obejrzał a nie od razu z ogromną pewnoscią stosował falszywą dychotomię w wydaniu pisowskiej propagandy
i zamierzam to uczynić. Może przyznam rację, ale widać zesrańsko pisiorów to pewnie nie.
dla mnie to pisowska mafia jest antypolska i prorosyjska
  • Odpowiedz
@ElMatadore: Bo są wybory, PiS gra na emocjach. Polacy nie chcą imigrantów. Przekalkulowane. Ten film niestety odbije się na wyniku opozycji. Holland wypuszczając go przed premierą pomogła PiSowi
  • Odpowiedz