Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: Ja ostatnio szukałem pracy i mam full remote, znajomy też szukał i na początku miał hybrydę a teraz full remote. Generalnie uważam, że jak ktoś faktycznie pracuje, to HO jest wydajniejsze, a jak ktoś się obija to faktycznie hybryda może przynosić lepsze wyniki, ale generalnie jestem zwolennikiem zaufania, jeżeli komuś nie ufamy to lepiej zwolnić i zatrudnić kogoś komu będziemy ufać.
@Ulfric_Stormcloak A ty ile pracujesz? 2, 3, 5? Oczywiście mowa o tygodniach, bo jak ktoś pracuje dłużej niż miesiąc to wie, że zaufanie to jedna z pierwszych rzeczy jaką powinno się darzyć podwładnego, aby zapewnić dogodne miejsce pracy bez niepotrzebnego oraz toksycznego niańczenia, kiedy to przełożony musi prowadzić pracownika za rękę.

@Patryk4 U mnie w pracy (spore korpo) cały czas przychodzą nowe osoby i wszyscy wdrażani są online. A wdrażają zazwyczaj osoby,
okolenie Zet nie ogarnia po co jest praca i myśleli że jak mają HO, to oznacza że mogą bezkarnie się #!$%@?ć :p

Odpowiedz


@Ulfric_Stormcloak: no ale właśnie można się obijac, nikt poniżej 120zl/h nie robi 8h większość 5-6h, dopiero od 130zl/h w górę zaczynają wymagać