Wpis z mikrobloga

Wybór konfederacji do władzy skończy się tym że zaczną likwidować część stałych wydatków żeby im się budżet spinał. Obejrzałem całą ich konwencję z dzisiaj i oni nie mają żadnych wyliczeń, nie potrafią wskazać nic tylko mówią że za ich rządów będzie fajnie a wszyscy inni są źli

alright, bro xD to mówicie że ja mam na nich głosować oczekując transparentności? wszyscy wiemy że tusk i inni po prostu dokręcą śróbę podatkami i będą mieli na wszystko kasę, lub po prostu się zapożyczą, a oni oferują coś kompletnie przeciwnego i nie mają na to żadnego wyliczenia

BRO, to chyba takie no, no oszustwo xDDD

#konfederacja #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
wszyscy wiemy że tusk i inni po prostu dokręcą śróbę podatkami i będą mieli na wszystko kasę


@Papierznik: No to spoko, niema problemu. Problem z Konfą, która nie obiecuje socjali.
Nikt tak naprawdę nie wie jaka jest sytuacja z finansami, jak kilkadziesiąt/set mld jest poza budżetem, przekonamy się jak będzie przejęcie władzy. Na ten moment widzę problem, że partie "opozycyjne" ścigają się z PiSem na rozdawnictwo i każdy z przeciętnym IQ
  • Odpowiedz
@Papierznik: ta partia to jeden wielki żart i żerowanie na młodych ludziach, którzy są zagubieni i szukają autorytetu, który by im pokazał jak w łatwy sposób rozwiązać skomplikowane problemy. Likwidacja ZUS itd. Nie ma łatwego rozwiązania trudnych problemów.
  • Odpowiedz
@Papierznik: No to spoko, niema problemu. Problem z Konfą, która nie obiecuje socjali.

Nikt tak naprawdę nie wie jaka jest sytuacja z finansami, jak kilkadziesiąt/set mld jest poza budżetem, przekonamy się jak będzie przejęcie władzy. Na ten moment widzę problem, że partie "opozycyjne" ścigają się z PiSem na rozdawnictwo i każdy z przeciętnym IQ wie gdzie nas to zaprowadzi.


@Nighthuntero: to fajnie ale program konfederacji jest zwyczajnie nierealny i się
  • Odpowiedz
@Kryspin013 program innych partii to kto da więcej socjalu. Więc niech się program konfy nie spina, co z tego?


@chuckmls: To z tego, że będą zadłużać państwo znacznie szybciej niż nawet PiS to robi, albo robią cię w kuca i żadnych podatków wcale nie obetną.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: niby w jaki sposób mają zadłużać jeszcze bardziej niż socjaliści z pisu i po\? XDDDD


@chuckmls: obcinając wpływy do budżetu i zwiększając wydatki w długiej perspektywie? Oraz ich szalonymi pomysłami jak np oparcie energetyki państwa na geotermii?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: konkrety proszę, jak te wydatki będą zwiększać skoro w planach mają zmniejszanie?


@chuckmls: Po pierwsze faktycznie konkrety cię interesują? Bo nie wiem czy jest sens wdawać się w dyskusję, a przejrzenie och prgoramu jeszcze raz zajmie mi trochę czsu.

Po drugie Wiele rzeczy w programie konfy to zwyczajnie koszta ukryte, które będziemy musieli ponieść w przyszłości.

Ale bo czepiłeś się wydatków, a w kontekście konfy nie są wcale takim
  • Odpowiedz