Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie z pełnym, czytelnym opisem, wyraźne zdjęcia całego zestawu - z bliska, z daleka, z kotem i bez. Myślałam że to wystarczy, że tak się robi.

Nie pomyślałam jednak, że wśród użytkowników są przecież ludzie z tą straszną chorobą, co nie pozwala im czytać literek.
Nie wolno im nawet zerkać na to, co może zobrazować treść, żeby nie spowodować zwary w klepisku XD

No naraziłam chłopa na niebezpieczeństwo, pewnie dlatego tak na mnie nakrzyczał, co nie?
Chyba dam mu swój numer i jak zadzwoni, to odpowiem na wszystkie pytania ()

#olx #allegro #bekazpodludzi #takbylo #heheszki #mojezdjecie #playstation #logikaniebieskichpaskow
Ytarka - Ogłoszenie z pełnym, czytelnym opisem, wyraźne zdjęcia całego zestawu - z bl...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 198
@Ytarka ja sobie chwalę, ale to głównie przez to że uwielbiam gry single player i ex'y od Sony.

Z samym sprzętem do tej pory problemów nie miałem, crashe systemu mogę zliczyć na palcach jednej ręki, a trochę nalotu ma (z 800 godzin lekko, a idzie CP2077 2.0 i Spiderman 2 ( ͡º ͜ʖ͡º)).

Switch mnie korcił swego czasu, ale jednak połączenie 65 cali OLED, dobrego stereo i
@Ytarka: nie pamętam już o co chodziło, ale w ten sposób jak ten gość pisali naciągacze na allegro. Nie przypomnę sobie dokładnie, ale te okrągłe zdania wyglądają jak z translatora.
@cpt_foley: czyli nie przeczytałeś, albo przeczytałeś ale nic nie zrozumialeś skoro piszesz o mnie grammanazi. Jeszcze nie potrafi się wysłowić więc wrzuca obrazek. Dla takich też jest miejsce w społeczeństwie xD
  • 0
@b7kj ja właśnie coraz mniej grywałam, najchętniej wracałam do mortala, różnych wyścigów, czy little big planet - ale jak dopadłam switcha, to zrozumiałam ze chyba chce więcej platformówek :D no i mobilność tego małego cholerstwa mnie przekonuje. Nie mogę się doczekać jesiennych wieczorów z zeldą! :D
ja właśnie coraz mniej grywałam, najchętniej wracałam do mortala


@Ytarka: Jak chciałaś sobie popisać o graniu na konsoli to nie musiałaś robić debila z biedaka na Allegro. Mogłaś po prostu napisać jakie gry lubisz.