Wpis z mikrobloga

Lewaki mogą więcej ¯\(ツ)/¯ to wcale nie jest wina tego że nie umiecie się zachować, po prostu lewaki mogą więcej, no tak

Prawda jest taka że gdybyście nie powielali fejków, nie manipulowali, nie kłamali to wszystko byłoby cudownie, bo nawet ja jestem w stanie pojąć że ktoś ma konserwatywne poglądy i chce niskich podatków, tylko że wy jesteście po prostu aż tak prymitywni że sami ponosicie tego konsekwencje

No ale idę o zakład że jesteście dosłownie trollami z jednej farmy i mogę sobie pisać i pisać, będzie tak samo jak było

Biedne płatki śniegu :(

#lewackalogika #bekazprawakow #bekazlewactwa #prawackalogika #konfederacja #neuropa #4konserwy
  • 2
@Papierznik: Jakieś przykłady/konkrety, czy może tak o sobie biadolisz, żeby spuścić parę?


@EvilToy: chcesz przykłady na to, że wykopowe konserwy manipulują? xD

Prosz:
https://wykop.pl/link/7215313/matka-do-nauczycielki-masz-uczyc-mojego-syna-historii-a-nie-zboczen

Kuc wrzuca wideo z skeczu jako prawdziwe a 1300 konserw pelikanów wykopuje to na główną xD

Wykopowym prawakom nawet nie przyszło do głowy, że coś jest nie halo, że "klasa" wygląda jak schowek na miotły kolonki xD
Kryspin013 - >@Papierznik: Jakieś przykłady/konkrety, czy może tak o sobie biadolisz,...

źródło: cb710dae1cfe3f1e2651d5a11988b9f4217e34b856540c2483d423fd24c91c7e

Pobierz