Wpis z mikrobloga

@CowiekDebil: Nick zobowiązuję. ;p

@Kopytnik_1 Co w tym nie jest prawdą? Ciężko stworzyć udany związek jeśli ma się burdel w życiu.

Ba, mam nawet przykład z życia wzięty - Znajoma trafiła na dobrą partię, 190 CM, dobrze zbudowany, żołnierz i co?
I odpuściła. Dlaczego? Bo nie chciała brać na bary jego problemów, pomimo że partia dobra.
Kolejny przykład, inna znajoma bujała się z gościem co mieszkał na Złotej 44 i też
@PakoThugLife25: Takiś mądry? A co robisz na tagu przegryw? Że niby tylko przeglądasz? Taaa, akurat...

Nie masz pojęcia, że ja jestem poukładanym człowiekiem, tylko przykładowo nie mieszkam na Złotej 44 i żadna kobieta nie zechce takiego chłopaka. Więc pieprzenie, że liczy się charakter to jest tylko pieprzenie. On się liczy dla kobiety jak facet ma kasę i dobrze wygląda.
@Kopytnik_1: Nie powiedziałem że charakter jest najważniejszy, przecież logiczne że jak masz brzydką mordę (Chociaż i takich znam) to dupy nie znajdziesz, ale FAJNIE MIEĆ POUKŁADANE ŻYCIE, żeby potem coś po za dobrą mordą mieć do ZAOFEROWANIA w perspektywie DŁUŻSZEJ RELACJI. ;p

@CowiekDebil Wiesz jaki jest fakt? Taki że jak skończę Ci odpisywać to pójdę się wtulić do baby, która jak rano wstanie to pierwsze co zrobi to nabiję się na