Wpis z mikrobloga

Pytanie do wyjadaczy w #narty
Nigdy w życiu nie jeździłem ani ja, ani żona ani nasz 5-letni bombel. Czy znacie miejsca najlepiej w okolicy #warszawa gdzie można zapisać się na rodzinną naukę jazdy na nartach wraz z możliwością wypożyczenia sprzętu? Chciałbym żebyśmy wspólnie się uczyli jazdy, a jak na razie znalazłem tylko albo szkółki dla dzieci albo dla dorosłych, więc wszyscy razem się nie mielibyśmy jak uczyć.
#pytanie
  • 12
@virusriddle ja polecam zieleniec, choć nie wiem jak daleko masz. 3 letni syn się z nami uczył, miał swojego instruktora a my swojego, ośla łączka Bartuś i jedziesz. Jak się trochę ogarniesz to niżej schodzisz na Diament i tam szlifujesz.
2 lata temu tak zaczęliśmy.
ja polecam Zieleniec zimą dla rodziny ktora chce się uczyć jezdzić, jedna z najlepszych miejscówek dla rodzin ktore chcą zacząć przygodę z narciarstwem, pracuję tutaj w szkółce T&T(jedna z pierwszych szkółek w Polsce) w tej miejscowości od 30 lat jako instruktor i gwarantuję pełny profesjonalizm, empatię i humor ;) zapraszam cię serdecznie mireczku
@virusriddle: najbliżej żeby miało sens to Bałtów, Sabat Krajno, Bełchatów i pare górek w Kielcach. problem jest taki że w centrum polski bardzo niepewne warunki - w ciągu roku będziesz miał 10-20 dni z warunkami do jazdy.
tak jak wyżej polecam pojechać jednach gdzieś w PL góry. Polecany wyżej Zieleniec moim zdaniem super, warun jest najlepszy w PL - nie wiem o co chodzi ale mają tam taki mikroklimat że nigdzie
@virusriddle: na Szczesliwicach jest szkolka narciarska. chociaz ja ja bardziej traktuje jako przedsezonowe odswiezenie nawykow dla dzieciakow. 5 latek moze juz normalnie smigac. Moj 3,5 latek od razu zaczal przygode w Val di Sole, indywidualne trening 3 dni i zaczal jezdzic. w tym sezonie jako 6,5 latek to juz zaczal krawedziowac i jak na swoj wiek naprawde daje rade i jezdzil z nami od rana do zamkniecia stokow ,oczywiscie z przerwa