Wpis z mikrobloga

@sayanek: O ile dobrze kojarze, to są ludzie którzy na tym zarabiają :) I za zakup ubezpieczenia poprzez nich mają prowizję.
Więc tak, oczekiwałem że ktoś obeznany w obecnych ofertach powie mi która jest lepsza według OWU, bo ja nie chce na to tracić czasu. Czy widzisz w tym coś dziwnego? Już raz mi tak ktoś kiedyś pomógł.
@GoldMember ale ty wiesz że często dana firma ma kilka różnych produktów, gdzie każdy od siebie się różni w zależności gdzie kupujesz? I czy dany produkt to produkt globalny czy stworzony specjalnie pod jakąś firmę (np bank, biuro podróży czy coś innego) i w załączonej informacji nie dość że nie podałeś żadnego info co za firma ani gdzie kupujesz to jeszcze w niema tam dokładnej rozpiski która kwota odpowiada któremu ryzyku? Np
@GoldMember: Nie mogę już edytować, a w końcu usiadłem i mogę z pc odpisać normalnie a nie na tel.

Chodzi o to, jakby to przenieść... Zapytałeś się czy te świece do auta będą dobre, podałeś tylko rocznik auta pomijając markę model rodzaj i pojemność silnika, i piszę to Tobie jako właśnie osoba siedząca w ubezpieczeniach 15 lat, nie można ocenić oferty patrząc na puste cyfry(pomijając już to że 40.000 euro to
Dzięki za rozbudowany komentarz. Generalnie powiem tak, specjalnie okrajałem jaka to firma, żeby nie robić złej lub dobrej reklamy. Liczyłem na to, że osoba z branży może po "grafice" pozna, jaka to firma, albo spyta mnie na priv (mogłem to doprecyzować w poście)
Oczywiście wiem, że wszystko zależy od OWU. Ktoś mi pomógł rok czy dwa temu. Ale właśnie na podstawie wskazania różnic w OWU. 20zł w jedną czy w drugą to
@GoldMember: Na rynku jest kilka dobrych produktów i to wszystko zależy od potrzeb klienta, ale ponad 90% travelek które wystawiam robię w Warcie, bo to jest święty spokój (w przenośni), Warta nie pyta czy chorujesz na jakąś chorobę przewlekłą (a 90% ludzi łapiących się na chorobę przewlekła zgodnie z poniższą definicją powie że nie, że na nic nie choruje)

Choroba przewlekła – choroba, w której obrazie zgodnie z aktualną wiedzą medyczną