Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jeszcze afere SFD? Mirek @SzybkieSondy przebadał się na obecność rtęci we krwi po tym jak przyjmował kreatynę od SFD. Niżej macie wyniki. Mirek niestety nie zawołał wszystkich plusujących. Mi też to się nie udało, wykop się #!$%@? jak ma wyświetlić 6,5k plusujących ale wołam 2k pozostałych.

Link do orginalnego wpisu: https://wykop.pl/wpis/72740877/bralem-gowno-od-sfd-przez-kilkanascie-miesiecy-w-t
Link do wyników badań: https://wykop.pl/wpis/72876217/dobra-mireczki-dostalem-wyniki-i-zgodnie-z-obietni

#wykopefekt #sfd
Kruszynka_Rdzawoczulka - Pamiętacie jeszcze afere SFD? Mirek @SzybkieSondy przebadał ...

źródło: rtec

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Kruszynka_Rdzawoczulka: tu co tydzień jest tyle afer, zwłasza PiSu, że nikt nie ogarnia śledzieć ich wszystkich. Dlatego temat szybko mija. SFD sobie działa jak gdyby nigdy nic. A sprzedaż im pewnie wróci. Zwłasza, że wystarczy po prostu niższa cena. Ich konkurencja KFD jest droga, za droga. I mnóstwo osób szuka tańszej alternatywy. I nią jest SFD.
  • Odpowiedz
@Kruszynka_Rdzawoczulka: Dla mnie to bardzo ciekawe zjawisko. Po raz kolejny okazuje się, że to ile jakiegoś pierwiastka, witaminy, czy innego makro, czy mikroskładnika jest w danym jedzeniu to jedno. Ale ile z tego potrafi przyswoić twój organizm to drugie. Wiem, że takie badanie nigdy nie powstanie, ale mam pewne podejrzenia, że większość suplementów, witamin itd. na rynku się kompletnie nie przyswaja. Po prostu przechodzą przez jelita nietknięte przez organizm. Zaiste byłoby
  • Odpowiedz
@bencvallan: To nie są pewne podejrzenia, tylko fakty, które do tego można wyliczyć. Dajmy na to taki magnez w tabletkach, reklamują tego od zasrania, a potem w ulotce "bierz 6-10 tabletek dziennie". Bo ładują do tego tlenek magnezu, który przyswajalność w naszym organizmie ma jakieś 5%, a taki cytrynianu magnezu, który ma ponad 80%(rodzajów magnezów w suplementach jest #!$%@?, a chyba tylko 2 są godne uwagi), ale suplementy z nim są
  • Odpowiedz