Wpis z mikrobloga

@missioncritical

@programista15cm: nie. Właśnie ci ze wsi mają gdzieś skąd jesteś, bo możesz też być ze wsi i gówno im to powie.


Powiedz kiedyś dla beki, że jesteś z Poznania, a zwlaszcza Warszawy to ludzie potrafią od razu zmienić nastawienie xD Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków? Luz. Warszawa? Oooo jaki warszawiak xD

Im mniejsze miasto tym wiekszy ból dupy o te największe wojewódzkie + przypisywanie negatywnych cech.
no laczy cie to ze mieszkasz w tym powiecie / jak ktos nie jest wykopkiem z piwnicy i jezdzil po polsce to raczej zna +- powiaty w polsce


@programista15cm: ty naprawdę chcesz mi wmówić, że mam tak a nie inaczej określać swoje pochodzenie? Dobrze, że mnie gunwo obchodzi zdanie jakiegoś anona z portalu ze śmiesznymi obrazkami, bo bym się jeszcze przedstawiał swoim nickiem.

Dla twojej wiadomości, to podaję gdzie leży moja
a zwlaszcza Warszawy


@gzymspiwniczny: ale ja jestem z warszawy i wiem o tym doskonale, dlatego tak mowilem - ludzie z warszawy rzadko pytaja skad jestes, bo maja to w du;pie

Btw zauwaz, ze wszyscy nie lubia ludzi z warszawy, a ludzie z warszawy maja z kims problem? (zastanow sie nad tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
mianem słoików określa się mianem tylko ludzi przyjezdnych do stolicy.


@gzymspiwniczny: ale tylko tych ktorzy nei chca sie zasymilować (zintegrowac).
zreszta to przestalo byc modne, bo przemineli Ci ktorzy sie nie integrowali, a zreszta to byla kaczka medialna.

nie jestem warszawiakiem stąd ciężko mi wejść w warszawski umysł.


@gzymspiwniczny: sednem jest to, ze nei da sie wejsc w warszawski umysl, tak samo nie da sie "znac warszawy" - bo warszawa