Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#samoocena #boldupy #gorzkiezale

Znów usłyszałem, że jestem btzydki....

Za każdym razem to samo. Ludzie jak się na mnie wkurzą to atakują moją twarz. Nie wiem o co chodzi. Mam piękną żonę, która zwraca uwagę facetów, wiele osób mi powiedziało, że jest piękna. Niektórzy, że za piękna dla mnie, że co ona ze mną robi.

Związek się układa, jest seks, jest wszystko ok. Chyba nigdy nie usłyszałem, że jestem przystojny czy dobrze wyglądam. Zawsze brzydal ;/

Razi mnie to. Dbam o to co noszę, dbam o włosy, dbam o twarz. Nie będę zarostu hodował, bo mi niekomfortowo. Nie mam zbyt kwadratowej szczęki, co poradzę.

Dramat. Nie wiem co zrobić. Uwłacza mi to, że ludzie atakują moją twarz ;/



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim w jakim środowisku się obracasz, że wkurzeni ludzie wyrzucają Ci braki w urodzie XD opanuj pogardliwe spojrzenie na taką okazję, większość osobników takie coś ładnie przywraca do szeregu

Dobre ciuchy i zadbanie nie sprawiają, że stajesz się ładny, tylko zadbany. Masz ewidentne kompleksy i ludzie to najwidoczniej wykorzystują. Ewentualnie też wyglądasz na próbującego kompensować zbyt mocno ten brak kwadratowej szczęki
@mirko_anonim: Panie, powiem to co mi powiedzial kiedys ojciec. Facet moze byc tylko troche ladniejszy od diabla, od urody sa kobiety. Co prawda ojciec moze zauwazyl, ze nie jestem zbyt urodziwy, ale pomogla mi ta rada xD Graj kartami jakie masz, jesli nie masz zbyt pieknej mordy to co najwyzej nie bedziesz miec powodzenia na tinderze, albo jacys zakompleksieni ludzie beda Ci o tym przypominac. NIe jest to fajne, ale jednoczesnie
Dramat. Nie wiem co zrobić. Uwłacza mi to, że ludzie atakują moją twarz ;/


@mirko_anonim: Ale masz żonę której pasujesz więc w czym problem? Pomyśl sobie że są dosłownie tysiące mężczyzn którzy mają tak samo jak ty albo i gorszą twarz i właśnie ta bariera nie pozwala im poznać kogoś kto by ich pokochał.