Wpis z mikrobloga

Totalnie nie kumam jakie wątpliwości można mieć w kwestii tego wypadku na A1. Nawet jeśli KIA miałaby zajechać gościowi drogę, to ten pruł >250 km/h po autostradzie gdzie jest ograniczenie do 140, przy czym to ograniczenie mówi ze to maksymalna dozwolona prędkość z jaką możesz jechać przy idealnych warunkach? Czy warunki były idealne? Raczej nie, śle już pal sześc. Jestem przerażony tym, że mając kasę i znajomosci możesz wykręcić się z zabicia 3 osób pomimo, że są namacalne dowody zbrodni. Gość jadąc z taką prędkością powinien #!$%@? do końca życia gnić w więzieniu za morderstwo, a nie za spowodowanie śmiertelnego wypadku. #!$%@? mnie to, bo pamietam jak Hajto tez rozjechał staruszkę, za co nigdy nie poniósł realnych konsekwencji. Nie dziwi mnie to, że ludzie śpiewają „mamy tradycje je bać policję.

#wykopcsi #lodz #polska #wypadek #afera #motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
@True_freedom

Jakich Hajto nie poniósł konsekwencji? XDDDD

Dostał normalny wyrok za swój czyn, czyli dwa lata w zawieszeniu na cztery.

Nie był pod wpływem i tylko o 12kmh przekroczył prędkość.
Baby po prostu nie zauważył, było też ciemno i padało.

Serio Wykopki muszą być takimi ignorantami?

#januszeprawa
  • Odpowiedz
  • 2
@Kuba04: słuchaj baranie, gość im mrugał światłami, więc ich widział i cały czas #!$%@?ł. Wbił się w nich jak w masło, to morderstwo w czystej postaci ale mózg ci olej napędowy wyżarł.
  • Odpowiedz
@True_freedom: Morderstwo z definicji jest umyślne, nie ma ani jednego dowodu że zrobił to celowo. Koniec końców to sąd ma racje więc jeśli się okaże że zostanie skazany z art 148 to masz racje, a póki co błaźnisz się swoją płytką logiką na portalu internetowym
  • Odpowiedz
@True_freedom jak ktoś jedzie z taką prędkością i mu się to udowodni, a w dobie elektroniki jest coraz łatwiej, to powinien być z automatu sprawcą wszystkich zdarzeń drogowych do których dojdzie z jego udziałem. Tak samo jak ktoś jedzie powyżej 100 na 50 w zabudowanym. Powinno to być w przepisach żeby każdy wiedział jakie jest ryzyko.
  • Odpowiedz
@Kuba04:

Mnie tez rozczulaja wykopki piszace ze to jakies zabojstwo czy tam morderstwo. nawet trudno bylo by udowodnic ze mial taki zamiar, w zasadzie to niemozliwe.
Inna sprawa ze sposob jego realizacji (wysokie ryzyko wlasnej smierci - zderzenie przy 300km/h) predzej podchodzilo by pod jakas probe samobojstwa rozszerzonego.
  • Odpowiedz
@benkenobi1111: no jeśli #!$%@? 250kmh+ i zauważasz przed sobą auto, efekcie czego zaczynasz migać światłami zamiast zwolnić, to w głowie masz 2 scenariusze. Przejade, a jak mi nie zjedzie to najwyżej w niego #!$%@?, przesłanka zamiaru ewentualnego spełniona
  • Odpowiedz