Wpis z mikrobloga

#gry #mortalkombat #logikarozowychpaskow
różowa jest fanem mortala, pyka se wieże, fabułkę i online.
postanowiłem kupić jej w prezencie nowego mortala, bo sprzedałem skrzynki z cs-a, i wpadło 600 na konto steam
zagraliśmy parę rundek, różowej smutno że idzie jej gorzej ode mnie, i że łączę kombosy/czekam na dobry moment z ciosem, albo bronię się przed x-rayami
poszła do innego pokoju obrażona że nawet nie daję jej się ruszyć, i już nie będzie ze mną grać
brak profitu
mogłem nie kupować, i zostawić hajs na remake gothic
Ehh( ͠° °)
  • 4
@Fantastyka: Im więcej czytam tego typu komentarzy, tym bardziej obawiam się że czegokolwiek nie wydadzą, to ten remake nie sprosta waszym absolutnie wygórowanym oczekiwaniom, gdzie liczycie na grę dekady a nawet tysiącecia, a okaże się zwyczajną dobrą grą zasługującą na 7,5 lub 8 na 10. Ale dla was to będzie za mało, bo liczycie na grę 11/10 xD
"Najważniejsza gra ostatnich paru dekad" to znaczy że będzie nawet ważniejsza niż premiera
@bary94pl: Nie da się ukryć, że to będzie ważna premiera dla wielu fanów. Ludzie wciąż grają w pierwszego Gothica i świetnie się przy tym bawią, bo ta gra to po prostu kawał dobrej roboty + siła nostalgii oczywiście. Sam zamówiłem sobie fizyczne wydanie Gothic Classic na Switcha (btw. z tego co widzę jest opóźnienie z wysyłkami, zmienili termin), a za Gothic Remake trzymam kciuki. Mimo wszystko, chyba nie powinno się wrzucać