Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie jakiś kawałek na YT i śmierdzi mi strasznie ściemą. Najpierw podbitka ze styro i kleju niby zrobiona w jeden dzień, a potem ta papa bez śladu roboty wlasnej. Przecież rolka papy waży 40kg, oni by tam padli od samego noszenia papy. I taki dziwny montaż filmu jakby położenie tej papy zajęło jeden dzień.

#budujzwykopem #budownictwo
Djelon - Oglądam sobie jakiś kawałek na YT i śmierdzi mi strasznie ściemą. Najpierw p...
  • 16
@Djelon miałem 16 lat to z ojcem na dachach robiłem i czasami na garaż to pol palety papy wnosiłem XD izi robota wg mnie 1-2 dni jak duży garaż, nie chce mi sie włączać filmu ale jak przeczytałem ze wnosiłeś papę i po kilku zdychałeś to XD
@PiotrFr: przecież obejrzałem, nie widać śladu roboty własnej. Ekipą na pewno, ale nie w dwie osoby jak oni udając amatorów.

@MercedesBenizPolska: traktor podnosi a potem magicznie papa jest na górze. Czekałem aż zaczną dźwigać a tu pstryk samo się zrobiło.
@Djelon: Ja wnosilem I nie zdychalem. Kamienie w worjach na pokrycie dachu plaskiego na bloku tez wnosilem. Czasem jest winda I jest latwiej. Grzales kiedys pape kolego? To jest lekkie I na pewno nie waxy 40kg a max 20kilka bo tyle mozesz Sam nosic o ile sie nie myle. W holandii wiedze nosza po jednej rolce, a wiec max 20kilka bo wiecej byloby nieprzepisowo.
@darek-jg: u nas powierzchnia z rolki jest tak dobierana do grubości, aby było 40-49kg.

Ale wracając do sedna, chodzi o to że nie ma ani odrobiny filmu jak oni cokolwiek robią, a potem ściemniają "zrobiliśmy sami".

Na innym z filmów widać ich beemke, busa i jeszcze jeden samochód, a robią tylko obróbki dachowe.