Wpis z mikrobloga

Chciałbym przenieść się do czasów podstawówki gdzie pierwszy raz odpalam #tibia i walcze z ratami na rooku, a potem przemierzam nieodkryty świat, który jest bardziej ekscytujący niż realne życie. Nie wiem jak ta gra to zrobiła, ale do tej pory nic mnie tak nie wciągnęło.

Jak poczuć jeszcze raz te same emocje, jak o godzinie 14 po przyjściu ze szkoły, odpalając Tibie? Jakieś pomysły?

#nostalgia #gimbynieznajo
Neobychno - Chciałbym przenieść się do czasów podstawówki gdzie pierwszy raz odpalam ...

źródło: Screenshot 2023-10-01 at 14-06-10 Tibia.jpg (obraz WEBP 1200×800 pikseli) Skala (93%)

Pobierz
  • 16
@Neobychno potwierdzam, czemu ta gra byla taka "oh", bo dla większości z nas to był pierwszy mmorpg. Fakt że każdy ludzik to inny gracz z którym można wejść w różne interakcje był czymś niesamowitym, czymś co wcześniej było niewiarygodne i nagle boom, wchodzisz i piszesz z jakims brazolem :p ja to potrafiłem symulować chorobę żeby zostać w domu bo mniej ludzi na expiskach ( ͡º ͜ʖ͡º) z
@Neobychno: w wieku 14 lat dopiero kakuter a w wieku 15 internet jednak dalej pamiętam ten uczuc bicia amazonek i padania na valkiriach na północ od carlin a co do tego jak poczuć to po oksy czuje się lepiej
@cor1sto: A wydaje mi się, że gra też. Jak wbiłem kiedyś na ots 7.4 to bawiłem sie nawet ok, troche dawne wspomienia powróciły. Lubię w grach jak coś wymaga czasu, czas ten sobie płynie powoli. Teraz wszystko robione jest w drugą stronę, byle szybciej, no ale otsy mają swój minus, że za długo nie stoją i po chwili ludzie wychodza. Więc nie ma poczucia czegoś trwałego i gry po coś.
@Neobychno: Mam tak samo, ale to niestety nie wróci. Trzeba nauczyć się dać odchodzić rzeczom które były dla nas dobre, samo życie.

Mój pierwszy raz na mainie to było Thais podczas wersji 7.X, kiedy chodziłem do 4-5 klasy podstawówki. Wychodzisz z temple-a i pierwsze co widzisz to chaos, agonia i fire fieldy i... GS który wszystkich one/two hittuje :D

Ehhh, albo Dragon Lordy w Venore. Chaos i zniszczenie na bagnach, wróć