Wpis z mikrobloga

@aircod: zależy też ile kcal
opłacalne pewnie nie jest, taniej wyjdzie gotowanie samemu ale ja jestem leniem z różową więc korzystaliśmy, ale smaczniejsze jest jedzenie zamawiane takie jak się chce
@aircod: ja robiłem, w opłacalnej wersji z samymi obiadami. Wtedy wychodziło 15zl + 4 dostawa za jeden obiad. 21 dni (bez weekendów), wychodziło około 400zl na osobę na miesiąc, i ograniczyłem jedzenie na mieście/zamawianie do zera. W weekend robiłem coś lepszego, na co miałem ochotę.

@bojackHorsemanPatataj możesz wziąć same obiady, bo śniadanie i kolacja są tańsze i łatwiej zrobić samemu. Obiady są kluczowe
@aircod: Jedliśmy z dziewczyną przez 3-4 miesiące pudełka z vikinga. Zaletą jest oszczędność czasu, co ciężko czasem wycenić. Faktycznie wychodzi te ~65-70 zł za dzień na osobę, można kombinować z kodami, dłuższym okresem zamawiania, ale poniżej pewnej granicy nie zejdziesz. Wady to mnóstwo plastiku, chociaż półprodukty do gotowania też go generują. Smak jedzenia raczej spoko, na pewno nie jak w knajpie lub samemu zrobione, ale też nie będzie to na szczęście
@aircod: dam ci protip miereczku w kwestii deity na dwie osoby. otóż od jakiegoś czasu zamawiam sobie dietę w ntfy o największej kaloryczności. posiłki są na tyle duże, że spokojnie najem się ja i moja niebieska. dopłąty za większą kaloryczność są niewielkie, a koszt znacznie mniejszy niż dwie oddzielne diety nawet w kateringu ze znacznie niższej półki niż ntfy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #cebuladeals