Wpis z mikrobloga

@Mintaa 5 lat PO wybierało lokalizację - to zarzut do platformy? PiS kolejne 7 wybierał xD
OFE? Kto ukradł drugą część
Vatu jakoś PiS nie obniżył
Lasy państwowe xD
... xD
  • Odpowiedz
  • 259
@Mintaa: "Grabież Polakom połowy oszczędności zgromadzonych w OFE" - polecam trochę poczytać jak działało OFE, jaki był cel tej reformy i co się z tą kasą stało, tylko nie w pisowskich mediach bo tam prawdy się nie dowiesz. To smutne że większość ludzi która się na ten temat wypowiada zupełnie nie rozumie o co tam chodziło, a tylko bezmyślnie powtarza że PO ich okradło.
  • Odpowiedz
dla tych co mają słaba pamięć


@Mintaa: Najwyraźniej mam słabą pamięć. Przypomnij mi proszę co się stało z pieniędzmi o których mowa w 13 punkcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mintaa: Patrząc na te "afery" i obecne tysiące afer pisu, to chyba to zestawienie tylko zachęca na głosownie na KO

Najlepszy punkt 41, jak wtedy polityka zagraniczna była nieprzemyślana, to teraz jest burdel

Sorry, doczytałem punkt 42 - ja pierdziele, jak wtedy był nepotyzm to co jest teraz? PS przypominam, że to PO wprowadziło ustawę o konkursach na stanowiska, jedna z pierwszych ustaw zniesionych przez pis...
  • Odpowiedz
Vatu jakoś PiS nie obniżył


@LittleOpa: i w takich wypowiedziach widzę iż ten kraj jest pełen bylejakość. Ktoś leci w #!$%@? to jako kontrargument się używa iż ktoś inny też leciał w #!$%@?. Zamiast ciągnąc do góry to się ciągnie do bylejakości a wybór jest jak pomiędzy dżuma i cholera. Cholera wie kto wygra wybory ale jedno jest pewnie, że jeszcze zanim zostały otwarte lokale wyborcze to przegrał każdy kto nie
  • Odpowiedz
@romek898: Za dużo pisania, ale w skrócie tej kasy nikt nie ukradł tylko trafiła na indywidualne subkonta w zus i będzie uwzględniona przy wyliczaniu naszej emerytury, jest też waloryzowana. Obejrzyj np. ten materiał na youtube tam dokładniej gość to wyjaśnia. A dlaczego zdecydowano się zlikwidować OFE (a właściwie to przenieść połowę środków do zus)? Głównie dlatego że trzymali kasę w obligacjach skarbu państwa i tylko żyli z pobieranych od tego prowizji,
fashq - @romek898: Za dużo pisania, ale w skrócie tej kasy nikt nie ukradł tylko traf...
  • Odpowiedz
@Mintaa: z OFE kasa przelana do ZUS i jest zapisana na subkoncie ćwierćinteligencie.
Afera taśmowa XDXDXD
Ta na której Morawiecki prawił jak to bydło polskie ma żreć miskę ryżu? Ta afera taśmowa w ruskiej knajpie, żeby przekręcić rząd za kasę od ruskich? Przypominam, że w sprawę zamieszany niejaki falenta chyba związany z węglem, który po wyborach zaczął od ruskich lecieć 4 razy więcej.....

Ehhh wy pisowskie buce
  • Odpowiedz