Wpis z mikrobloga

Chłopcy później dojrzewają xD jak ja uwielbiam ten #!$%@? mit.


@Chemical_Brother: no bo pewnie dojrzewają później, ale kurde ze 3 lata, a nie 8.

Według jakiś tam badań najmniej rozwodów jest, gdy facet jest o 3 lata starszy.
  • Odpowiedz
, jakby wasza nastoletnia córeczka by się umawiała z 25-latkiem;D


@kolakrejzola: Tacy ojcowie jak ty to by się denerwowali nawet jakby ich córka 16 letnia umawiała się z 18 latkiem. Też by podejrzewali że może ją chce jakoś zmanipulować, albo tylko do seksu. Albo że to dzieciak, gówniarz i nie zarobi, a nie tam randki.

Nadopiekuńczy rodzice tacy już są, a panienki decydują same o sobie i plują na te gadki.
  • Odpowiedz
@miken1200: Postanowiłem na szybko zerknąć w google i odpowiedź jest następująca:

Puberty is the time in life when a boy or girl becomes sexually mature. It is a process that usually happens between ages 10 and 14 for girls and ages 12 and 16 for boys.


I think it's a misconception. Maturity tends to have more to do with life experience and upbringing than gender. The reason this myth has been
  • Odpowiedz
żeby każdy facet był szczęśliwy, to tych 20 latek musiałoby być w społeczeństwie X razy więcej, niż jest teraz


@Tajlosfit: nie każdy potrzebuje baby do szczęścia, ale domyślam się o co ci chodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
ciekawa grafika w temacie, zwłaszcza widełki 18-29. Zresztą w ogóle całość mega ciekawa, bo wychodzi na to że babom normę wyrabiają stare prukwy które przeżywają swoich mężów po prostu xd
LeonL - >żeby każdy facet był szczęśliwy, to tych 20 latek musiałoby być w społeczeńs...

źródło: 67972345-11781425-image-a-16_1677095116181

Pobierz
  • Odpowiedz
@sztywny_misza: u mnie w pracy się wywiązała dyskusja i baby oczywiście ajwaj jakie to niemoralne i w ogóle be. Na co ja że przecież taka 18stka to fajna, jędrna, młode gibkie ciało. One że ale ale ona nic w głowie nie ma!!!!111
Prawda, ale w wielu przypadkach niewiele się to zmienia z wiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak miałem naście i te powiedzmy do 22 lat też
  • Odpowiedz