Wpis z mikrobloga

W takim razie pozostaje liczyć, że masz odłożoną sporą sumkę na stomatologa, bo zderzenie z ojcem takiej niewiasty może być jak zderzenie ze ścianą.

((oo))


@DestroyersPL: Pfff byłem w takiej sytuacji i normalnie gadałem z jej ojcem. Jebnij się w łeb.
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy dziewczyną w wieku zgody wchodzącą w związek z kim chce, a dziewczyną poniżającą się w internecie lub upadlającej się sprzedając swoje ciało obcym typom za pineiądze, to moze lepiej odstaw twittera i tiktoka i idź na terapię
  • Odpowiedz
@justBrowsin tiktoka i Twittera nie posiadam.
Sorry ale wiekszosc dziewcząt w wieku 16 lat nie wpycha się w takie rzeczy. Ta Juleczka od gargamela się wpychała w jakieś sesje modelingowe, tatuaże, w kontakt starszymi. Pytanie gdzie byli jej rodzice? Znam przypadek gdzie jeszcze młodsze dziewczyny z oazy parafii były na to samo narażone. Gargamel pchał się w zwiazek z tą Juleczką? Ona powinna z góry powiedzieć elo i zadawać się z rówieśnikami.
  • Odpowiedz
@DestroyersPL: chłop co się przejmuje opinią starego laski. Jak się będziesz chciał oświadczyć to też pójdziesz najpierw teścia zapytać o zgodę? xD

@sztywny_misza: jak miałem 28 lat, to się zacząłem spotykać z 18-latką. Spotykaliśmy się przez dwa lata i to był zajebisty związek. Jej starzy mnie lubili, bo jestem normalnym, ogarniętym kolesiem, a nie nastoletnim patusem bez perspektyw. Pamiętam nawet, że jak poszedłem z nią na studniówkę, to miałem zdziwko,
  • Odpowiedz
Chłopcy później dojrzewają xD jak ja uwielbiam ten #!$%@? mit.


@Chemical_Brother: Jaki mit? Od zawsze wiadomo, że u kobiet dojrzewanie seksualne zaczyna i kończy się wcześniej, a u mężczyzn później, na co szczególnie wpływ mają różnice w natężeniach różnych hormonów, i tym kiedy organizm skupia się na ich produkcji.
Czas dojrzewania różni się wyraźnie przynajmniej w zależności od płci, rasy, odżywiania się, i obecności ewentualnych chorób genetycznych.
  • Odpowiedz
@janburner: Czy ja napisałem że się przejmuje lalusiu?

Napisałem że na miejscu jej ojca wybił bym delikwentowi ząbki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co kto lubi przez słomkę również można nauczyć się jeść xD
  • Odpowiedz