Wpis z mikrobloga

#gry #battlefield 4 ##!$%@?

W BF4 uruchomili plutony. Niby nic wielkiego usługa która była w poprzedniej części od początku, a teraz? Nie dość, że uruchomili z opóźnieniem to trzeba mieć PREMIUM żeby utworzyć własny pluton. Kogoś zdrowo #!$%@?ło. #!$%@? plutony zawsze były darmowe w BF3, a tu płać za stworzenie! Nie naprawiajmy gry, wprowadźmy płatne plutony! Czekam na wyszukiwarkę serwerów i amunicję PREMIUM EDYSZYN! #!$%@? ea.
ZmutowanaFrytkownica - #gry #battlefield 4 ##!$%@? 

W BF4 uruchomili plutony. Niby n...
  • 18
Dungeon Keeper


@Felonious_Gru: i ocenie tą grę jak najwyżej, bo jest wspaniała!


@parsiuk: taki #!$%@?. Już pokazali klasę przy czwórce, niech mnie w dupsko pocałują. Czwórka jest moją ostatnią grą z tej serii.

@parasolki: i poprzednie części też :>

@only: krytykują, bo to najgłupszy pomysł zaraz za "battlepacks" i bugami. Tak sobie myślę, że to ich taktyka - najpierw dadzą tworzenie plutonów tylko dla SUPERPREMIUMELITEXX360NOSCOPE, a za miesiąc
@ZmutowanaFrytkownica: Ja już myślałem że EA mnie niczym nie zaskoczy. A tu bam, płatne tworzenie plutonów. Ja od nich już żadnej gry w preorderze nie kupię. Poczekam kilka miesięcy i dopiero się będę zastanawiał. A tymczasem wracam do #bf3 bo tam już raczej nic nie #!$%@?ą.